Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.14 14:26

Vilniuje ir Klaipėdoje – kariuomenės renginiai

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.05.14 14:26

Vilniečiai ir klaipėdiečiai šeštadienį kviečiami susipažinti su karių kasdienybe, apžiūrėti ginkluotę, padiskutuoti gynybos ir pilietiškumo klausimais. Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos proga Vilniuje ir Klaipėdoje Krašto apsaugos ministerijos organizuojami renginiai prasidės nuo vidurdienio.

Vilniuje prie Baltojo tilto susirinkusieji galės išvysti Lietuvos kariuomenės ir NATO  ginkluotę, taip pat nusikelti į praeitį – istorijos entuziastai suvaidins Saulės mūšį bei pasakos apie viduramžių kovas. O žinomi visuomenės veikėjai diskutuos aktualiais gynybos ir pilietiškumo klausimais.

Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena dviejose vietose vyks ir Klaipėdoje. Centriniame terminale gyventojai galės lankyti NATO karinius laivus. Tokių atvirų laivų bus ir kitame – kruizinių ir karo laivų – terminale, kur, be kita ko, vyks iškilmingos ceremonijos.

Pasak renginio organizatorių, Lietuvos kariuomenėje bei Šaulių sąjungoje daugėja savanorių, tad šeštadienį gyventojams bus pasakojama apie tokios savanorystės naudą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi