Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.16 12:30

Teismas leido suimti R. Kurlianskį

BNS 2016.05.16 12:30

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį 20 dienų leido suimti papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamą koncerno „MG Baltic“ viceprezidentą Raimondą Kurlianskį.

R. Kurlianskis buvo sulaikytas ketvirtadienį, Specialiųjų tyrimų tarnybai tiriant duomenis, kad „MG Baltic“ atstovai Liberalų sąjūdžio vadovui Seimo nariui Eligijui Masiuliui perdavė 100 tūkst. eurų kyšį.

Teisėsauga šiuo metu tiria įtarimus, kad pas Seimo narį Eligijų Masiulį buvo rasta didelė pinigų suma, kurią perdavė verslo koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas Raimondas Kurlianskis, penktadienį pranešė prokuroras.

„Yra įtarimų, kad pas gerbiamą Seimo narį E. Masiulį rasta didelė pinigų suma. Jos šaltinis yra R.Kurlianskis,“ – žurnalistams teisme sakė prokuroras Justas Laucius.

Pasak prokuroro, tyrime figūruoja 106 tūkst. eurų vertės suma.

Šias detales Generalinės prokuratūros prokuroras atskleidė po to, kai teismas nusprendė R. Kurlianskį suimti 20 dienų.

„Gerbiamas Kurlianskis yra kaltinamas sunkiu nusikaltimu, korupcinio pobūdžio nusikaltimu, už juos numatyta ilgalaikė, didelė laisvės atėmimo bausmė. (...) Gerbiamam Kurlianskiui yra pateikti įtarimai dėl didelės vertės prekybos poveikiu, stambaus masto papirkimo. Įtariame kalbama apie 106 tūkstančių eurų vertės sumą, sumos perdavimą vienam iš Lietuvos politikų, vienam iš parlamentinės partijos narių“, – sakė J. Laucius.

R.Kurlianskis buvo sulaikytas ketvirtadienį. Prokuroras prašė jį suimti trims mėnesiams.

R. Kurlianskis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi