Lietuvoje

2016.05.16 12:31

„MG Baltic“ viceprezidentą R. Kurlianskį bus prašoma suimti trims mėnesiams

LRT RADIJAS, BNS2016.05.16 12:31

Papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamą koncerno „MG Baltic“ viceprezidentą Raimondą Kurlianskį prokurorai prašys suimti trims mėnesiams. Penktadienį popiet jis buvo atvestas į Vilniaus apylinkės teismą.

„Bus prašoma jį suimti trims mėnesiams“, – BNS penktadienį sakė Generalinės prokuratūros atstovė Elena Martinonienė.

Pasak jos, prokurorų prašymas penktadienį bus nagrinėjamas Vilniaus apylinkės teisme.

R. Kurlianskis buvo laikinai sulaikytas ketvirtadienį, naktį jis praleido areštinėje. Teisėsauga tiria duomenis, kad „MG Baltic“ atstovai Liberalų sąjūdžio vadovui Seimo nariui Eligijui Masiuliui perdavė 100 tūkst. eurų kyšį.

„MG Baltic“ yra viena didžiausių Lietuvoje gamybos, prekybos, nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos įmonių grupė. 72 koncerno valdomos įmonės 2015 metais pasiekė 539 mln. eurų apyvartą, grupėje dirbo beveik 3,7 tūkst. darbuotojų.

R. Kurlianskis eina aukštas pareigas žiniasklaidos priemones valdančiose įmonėse – jis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

Jis taip pat yra alkoholio gamybos įmonių grupės „Alita“ stebėtojų tarybos pirmininkas, „Mediafon“ grupės įmonių valdybos narys, eina pareigas ir kai kuriose kitose įmonėse.

Ketvirtadienio vakarą E. Masiulis paskelbė, jog traukiasi iš Liberalų sąjūdžio pirmininko ir Seimo nario pareigų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt