Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.13 14:43

G. Landsbergis ištesėjo pažadą

Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis atsisako Europos Parlamento (EP) nario mandato.

„Partijoje buvome nusprendę, kad Europos Parlamento nario mandato atsisakysiu, kai bus patvirtintas galutinis partijos kandidatų į Seimą sąrašas. Tačiau vakarykščių įvykių kontekste apsisprendžiau sugrįžti į Lietuvą nieko nelaukiant ir dėti visas pastangas, kad pasitikėjimas naujos kartos politika ir politikais būtų atstatytas“, – DELFI atsiųstame komentare sako G. Landsbergis.

DELFI primena, kad europarlamentaras ir konservatorių lyderis Seimo rinkimuose savo kandidatūrą kels Kauno Centro-Žaliakalnio vienmandatėje apygardoje, taip pat bus partijos rinkimų sąrašo lyderiu.

Iki šiol jis nebuvo atsisakęs EP nario mandato ir už tai sulaukė kai kurių partiečių kritikos.

„Šiandien pradedam procedūrą, kreipiausi į Europos Parlamento generalinį sekretorių raštu, prašydamas pradėti nutraukimo procedūrą“, – BNS penktadienį sakė G.Landsbergis.

Pasak jo, priimti sprendimą paskatino nusivylimo nuotaikos, susijusios su ketvirtadienio pranešimu, kad Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis įtariamas paėmęs kyšį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi