Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.16 12:34

STT: „MG Baltic“ viceprezidentui R. Kurlianskiui pareikšti įtarimai

Ketvirtadienį pranešta, kad koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui Raimondui Kurlianskiui pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu. 

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai pranešė, kad „MG Baltic“ viceprezidentui pareikšti oficialūs įtarimai. Prieš tai jis buvo laikinai sulaikytas.

STT ketvirtadienį pranešė tirianti įtarimus, kad koncerno „MG Baltic“ atstovai Liberalų sąjūdžio vadovui Seimo nariui Eligijui Masiuliui perdavė 100 tūkst. eurų kyšį.

„MG Baltic“ yra viena didžiausių Lietuvoje gamybos, prekybos, nekilnojamojo turto ir žiniasklaidos įmonių grupė. 72 koncerno valdomos įmonės 2015 metais pasiekė 539 mln. eurų apyvartą, grupėje dirbo beveik 3,7 tūkst. darbuotojų.

R. Kurlianskis užima aukštas pareigas žiniasklaidos priemones valdančiose įmonėse – jis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

Jis taip pat yra alkoholio gamybos įmonių grupės „Alita“ stebėtojų tarybos pirmininkas, „Mediafon“ grupės įmonių valdybos narys, eina pareigas ir kai kuriose kitose įmonėse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi