Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.11 16:02

Kaišiadoryse neblaivus prie vairo sulaikytas „Kaišiadorių vandenų“ vadovas

BNS 2016.05.11 16:02

Kaišiadorių meras Vytenis Tomkus žada įvertinti informaciją, jog „Kaišiadorių vandenų“ vadovas Skirmantas Agurkis buvo sulaikytas neblaivus prie vairo.

„Valstybės tarnautojams yra aukšti etikos reikalavimai. O čia yra įmonės vadovas, tačiau ir jiems reikalavimai keliami. Reikia pasižiūrėti, negaliu dabar staigiai atsakyti“, – BNS trečiadienį sakė konservatorius V. Tomkus.

„Įvertinsime situaciją ir tada nuspręsime, kaip čia reaguoti“, – pridūrė jis, reaguodamas į tai, kad S. Agurkiui trečiadienį buvo nustatytas vidutinis girtumas – 2,34 promilės alkoholio.

Socialdemokratų partijos Kaišiadorių skyriaus vadovas, Seimo narys Bronius Bradauskas BNS patvirtino, jog S. Agurkis priklauso partijai, tačiau neskubėjo vertinti jo poelgio.

„Kol kas nenoriu nieko sakyti, kol asmeniškai jo nepamačiau“, – BNS sakė parlamentaras, paklaustas, ar „Kaišiadorių vandenų“ vadovas bus šalinamas iš partijos.

55 metų S. Agurkis važiavo nuosavu automobiliu, kartu su juo vyko keleivis.

Kaišiadorių policijos viršininkas Ramūnas Grigonis BNS sakė, jog buvo gautas asmens pranešimas, kad centrinėje Gedimino gatvėje važiuoja galbūt neblaivus vairuotojas.

Patruliai nuvyko į įvykio vietą ir patikrinę vairuotoją jam nustatė vidutinį girtumą – 2,34 promiles alkoholio.

Surinkta medžiaga bus perduota teismui, kuris skirs S. Agurkiui nuobaudą.

Su S. Agurkiu BNS susisiekti kol kas nepavyko.

Jis anksčiau yra vadovavęs Pravieniškių 3-siems pataisos namams ir laikinai Kalėjimų departamentui.

2013 metais S. Agurkis dalyvavo savivaldybių tarybų rinkimuose, jį buvo iškėlę socialdemokratai.

2010 metų spalį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pripažino, kad S. Agurkis supainiojo viešus ir privačius interesus, kai vadovavo Pravieniškių 3-iesiems pataisos namams.

Anot komisijos, pataisos namų vadovą su tos pačios įstaigos Personalo skyriaus viršininke D. Jūriene sieja „faktiniai ryšiai, savo pobūdžiu artimi sutuoktinių santykiams“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi