Lietuvoje

2021.03.12 09:42

Nelaimė Gargžduose: nukabinant Lietuvos vėliavą iš pakeliamo bokštelio iškrito ir susižalojo du žmonės

sužeistųjų būklė – sunki; atnaujinta 16.02
Radvilė Rumšienė, LRT.lt2021.03.12 09:42

Penktadienio rytą Gargžduose nutiko nelaimė. Prie Klaipėdos rajono savivaldybės nukabinant Lietuvos vėliavą iš pakeliamo bokštelio iškrito du darbus atlikusios įmonės darbuotojai.

Pranešimo apie nelaimę policijos pareigūnai sulaukė apie 8.30 val.

Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė teigė, Klaipėdos rajone, Klaipėdos gatvėje nukabindami vėliavą iš pakeliamo bokštelio iškrito ir susižalojo du žmonės.

Abu jie perduoti medikams. Kol kas nekomentuojama, ar žmonės susižalojo smarkiai.

Klaipėdos rajono savivaldybės atstovų teigimu, darbus atlikti buvo pasamdyta įmonė „GT Transport“. Jos vadovas Tomas Latakas detaliai komentuoti apie darbuotojų sveikatos būklę nenorėjo, tačiau teigė, jog abu darbuotojai yra gyvi.

„Situacija yra sunki“, – padėti apibendrino T. Latakas.

Pašnekovas aiškino, jog nelaimė įvyko sugedus bokšteliui, tačiau manoma, kad jeigu darbuotojai būtų laikęsi visų darbo saugos reikalavimų, sužalojimų galėjo išvengti.

„Jie nebuvo prisisegę. Diržai gulėjo mašinoje“, – teigė įmonės vadovas.

Įvykį aiškinasi policijos pareigūnai. Tyrimas turėtų atsakyti į klausimus, kas kaltas dėl įvykusios nelaimės, kurios metu nukentėjo du bendrovės darbuotojai.

LRT.lt šaltinių teigimu, abu į nelaimę patekę vyrai yra gydomi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Pacientų būklė yra sunki.

Abu daugybinius kūno sužalojimus patyrę žmonės yra gydomi Reanimacijos ir intesyviosios terapijos skyriuje – medikai kovoja dėl jų gyvybės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.