Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.09 15:18

Vilniečius kviečia kartu švęsti kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną

LRT.lt 2016.05.09 15:18

Šiais metais kaip niekad gausiai Kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną Vilniuje prie Baltojo tilto dalyvauja savanoriai – Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) kariai.

Gegužės 14 d. visi norintys galės trumpam tapti kariais ir susipažinti su pagrindiniais kario įgūdžiais Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių įrengtoje stovykloje: išmokti užimti šaudymo poziciją, perduoti informaciją ryšio priemonėmis, dalyvauti rikiuotės pratybose ar suteikti pirmąją medicinos pagalbą.

Taip pat, kiap rašoma pranešime spaudai, atėjusieji į KASP stovyklą prie Baltojo tilto galės susipažinti su pilna žygio amunicija, pėstininkų ginklais, pamatyti įrengtą apsaugos postą su kulkosvaidžiu.

Savanorių pajėgų stovyklos svečius pasitiks kariai savanoriai, kurie papasakos ką veikia civiliniame gyvenime ir kaip pavyksta savo profesinį ir asmeninį gyvenimą derinti su tarnyba savanorių pajėgose. Pavyzdžiui, ką veikia kariuomenėje profesionalus gidas, fizikas, medkirtys, žurnalistas, projektų vadovas, direktorius ar slaugytoja.

KASP stovykloje taip pat veiks foto studija, kurioje galės įsiamžinti visi šventės dalyviai. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi