Lietuvoje

2021.03.08 20:37

Tyrimas: Skvernelio gatvę aprašinėjusį vyrą komisariate pareigūnai laikė nepagrįstai ir per ilgai

BNS2021.03.08 20:37

Atlikusi tyrimą, policija nustatė, kad kad pernai vasarą tuomečio premjero Sauliaus Skvernelio gyvenamą gatvę aprašinėjęs Gediminas Vaitkevičius komisariate buvo laikomas nepagrįstai ir per ilgai, rašo naujienų portalas 15min.lt.

Anot jo, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Imuniteto valdyba nustatė, kad šešias valandas komisariate laikyti G. Vaitkevičiaus nebuvo jokio reikalo, be to, nebuvo užpildytas dokumentas dėl laikino sulaikymo, tad priimta išvada, jog ir pats laikymas komisariate buvo nepagrįstas.

Kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjas G. Vaitkevičius skundą dėl policijos pareigūnų veiksmų parašė po to, kai pernai birželį buvo sulaikytas Upės gatvėje ir vėliau komisariate praleido ne vieną valandą.

Kaip rašo 15min.lt, dėl to buvo priimtas sprendimas taikyti tarnybinę atsakomybę dviem policijos tyrėjams, o paties G. Vaitkevičiaus – atsiprašyta.

„Tai įvyko dėl pareigūnų aplaidumo. Tyčios pareigūnų veiksmuose neįžvelgta“, – portalui sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorovskaja.

Vilniaus rajone esančios Upės gatvės asfaltas buvo aprašinėtas praėjusių metų birželio 10 dieną, ant jo buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė.

Gatvę apipaišiusį vyrą vietoje sulaikė Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai ir perdavė policijai.

Baudžiamąją bylą dėl šmeižimo ir viešosios tvarkos pažeidimo nagrinėja Vilniaus regiono apylinkės teismas. Į antrąjį posėdį teismas rinktis ketina antradienį.

Populiariausi

Į Kauną atskraidintos apsaugos priemonės.
9

Lietuvoje

2021.04.22 10:06

SAM kreipiasi į prokurorus – Lietuvos medikų nepasiekė maždaug 20 vagonų apsaugos priemonių

žala – daugiau nei 900 tūkst. eurų; atnaujinta 13.24
9
Jaroslavas Narkevičius

Lietuvoje

2021.04.22 13:47

Narkevičius nenumano, kur įtariamai galėjo dingti apsaugos priemonių siunta, buvęs viceministras spėja klaidas dokumentuose

„Hoptrans logistics“: prekių trūkumai nebuvo nustatyti; atnaujinta 15.05
Greitoji pagalba

Lietuvoje

2021.04.22 17:13

Tragedija Vilniuje: šalia daugiabučio namo rastas mirusio mažamečio kūnas

pareigūnai kol kas neatmeta įvairių mirties versijų