captcha

Jūsų klausimas priimtas

Prienuose kariai savanoriai treniruojasi civilinės saugos pratybose

Gegužės 6–8  d. Prienų mieste ir rajone vyksta savivaldybės lygio kompleksinės civilinės saugos pratybos, dalyvauja Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės pėstininkų kuopų kariai kartu su atstovais iš Prienų rajono savivaldybės institucijų, vidaus saugumo tarnybų, Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų.
J. eil. T. Daugininko nuotr.
J. eil. T. Daugininko nuotr.

Pratybų metu vyksta bendros pratybos, kurių metu Prienų rajono savivaldybės  ir civilinių institucijų atstovai kartu su kariais treniruojasi suvaldyti tariamą nepaprastąją situaciją Prienuose. Taip pat reaguojama į priešiškų pajėgų inicijuotus viešosios tvarkos pažeidimus, jų metu sukeltus gaisrus, teikiama medicininė pagalba nukentėjusiesiems.

Kariai savanoriai pratybų metu treniruojasi vykdyti gynybos ir pasipriešinimo operacijas, kaip rašoma pranešime spaudai. Pratybų karinės dalies organizatoriai informuoja, kad mokymo tikslais Prienų, Jiezno, Pociūnų gyvenvietėse ir apylinkėse naudojama garsinė imitacija ir pirotechnikos priemonės.

Pratybas organizuoja Prienų rajono savivaldybė ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...