Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.07 16:37

Prienuose kariai savanoriai treniruojasi civilinės saugos pratybose

LRT.lt 2016.05.07 16:37

Gegužės 6–8  d. Prienų mieste ir rajone vyksta savivaldybės lygio kompleksinės civilinės saugos pratybos, dalyvauja Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės pėstininkų kuopų kariai kartu su atstovais iš Prienų rajono savivaldybės institucijų, vidaus saugumo tarnybų, Lietuvos šaulių sąjungos ir kitų.

Pratybų metu vyksta bendros pratybos, kurių metu Prienų rajono savivaldybės ir civilinių institucijų atstovai kartu su kariais treniruojasi suvaldyti tariamą nepaprastąją situaciją Prienuose. Taip pat reaguojama į priešiškų pajėgų inicijuotus viešosios tvarkos pažeidimus, jų metu sukeltus gaisrus, teikiama medicininė pagalba nukentėjusiesiems.

Kariai savanoriai pratybų metu treniruojasi vykdyti gynybos ir pasipriešinimo operacijas, kaip rašoma pranešime spaudai. Pratybų karinės dalies organizatoriai informuoja, kad mokymo tikslais Prienų, Jiezno, Pociūnų gyvenvietėse ir apylinkėse naudojama garsinė imitacija ir pirotechnikos priemonės.

Pratybas organizuoja Prienų rajono savivaldybė ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi