Lietuvoje

2021.03.07 07:35

Alytuje svarstoma užtikrinti galimybę vaikus darželiuose palikti ir savaitgaliais

BNS2021.03.07 07:35

Alytuje šiuo metu svarstoma užtikrinti galimybę vaikus leisti į darželius ir savaitgaliais, miesto meras Nerijus Cesiulis sako, kad tai būtų aktualu savaitgaliais dirbantiems tėvams.

„Iš tikrųjų gavome tėvelių prašymų. Pirmiausia galvojame bent šeštadieniais padaryti grupes. Yra daugybė tėvų, kurie dirba savaitgaliais tiek prekybos, aptarnavimo, grožio industrijoje, medikai, kariai, policininkai – galima vardinti ir vardinti“, – BNS šią savaitę sakė N. Cesiulis.

Jis teigia, kad savaitgaliais dirbantys žmonės kartais neturi, kur palikti vaikų.

„Tėvai prašo, kad būtų įmanoma padaryti vieną ar kelias grupes, kur būtų galima priimti vaikus, jie būtų užimami. Dabar jiems belieka vaikus vestis į darbą, samdytis auklę, palikti vaikus seneliams“, – teigė Alytaus meras.

„Kol kas sprendimų nėra, bet renkamės visuomenės nuomonę, kaip jie reguotų“, – pridūrė jis.

Jis taip pat teigė nematantis problemų rasti žmonių, kurie dirbtų savaitgaliais darželiuose, tačiau tėvai turėtų už tai sumokėti šiek tiek daugiau.

„Tėvams, aišku, tas mokestis, nebūtų toks, koks yra už įprastą dieną, būtų šiek tiek didesnis, bet tėvai žinotų, kad savo vaikus palieka saugiai. Ne visi turi senelius čia vietoje“, – kalbėjo N. Cesiulis.

Alytaus meras tvirtino, kad netrukus bus inicijuojama apklausa, kurios metu išryškėtų tokios galimybės poreikis.

Populiariausi

Karantinas Trakuose
5

Lietuvoje

2021.04.21 09:35

Lietuvoje – dar 1113 COVID-19 atvejų, mirė 14 žmonių, per parą skiepų sulaukė daugiau nei 14 tūkst. asmenų

vienas miręs asmuo – 30-39 metų amžiaus grupės; atnaujinta 09.57
5