Lietuvoje

2016.05.07 13:46

Birštono taryba leido „Freiluvai“ subnuomoti patalpas premjero dukros įmonei

BNS2016.05.07 13:46

Penktadienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje Birštono taryba vienbalsiai pritarė siūlymui leisti iš savivaldybės patalpas besinuomojančiai bendrovei „Freiluva“ jas pernuomoti premjero Algirdo Butkevičiaus dukros Indrės Vaitasės bendrovei „Banginuko vaišės“.

„Taryba vienbalsiai pritarė prašymui, kuris buvo pateiktas. (...) Visi pritarė, kad verslas Birštone vystytųsi“, – BNS sakė savivaldybės merė socialdemokratė Nijolė Dirginčienė.

Dienraštis „Kauno diena“ skelbė, kad Birštono savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas konstatavo, jog Vilniuje įregistruota bendrovė „Freiluva“, kurios direktorius ir vienintelis akcininkas – Vilniaus rajone veikiančios viešosios įstaigos Antavilių pensionatas ilgametis direktorius Bronislovas Freimantas, sudarydama su įmone „Banginuko vaišės“ subnuomos sutartį, pažeidė sudarytos pastato nuomos sutartį.

„Aišku, kad verslininkas truputėlį apsileidęs buvo, nesikreipė laiku, bet taryba suprato“, – susiklosčiusią situaciją komentavo Birštono merė.

Prašymą dėl patalpų subnuomos „Freiluva“ savivaldybei pateikė balandžio 11 dieną.

BNS atsiųstame komentare premjero atstovė Evelina Butkutė-Lazdauskienė teigė, kad I.Vaitasė tapo kitos bendrovės „aplaidumo įkaite“, nes nežinojo, jog „Freiluva“ patalpas nuomojasi iš savivaldybės – bendrovės direktorius apie tai neinformavo.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

užterštas vanduo galimai tekėjo į Nemuną; atnaujinta 19.00
9
Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių santuoką

palaiko „Šeimos maršo“ idėją; atnaujinta 17.18
Ingrida Šimonytė
Klaipėdos ritmas 23