Lietuvoje

2013.03.14 16:27

Šeštadienį „Auksinio balso“ duetų vakare – sunkioji artilerija

2013.03.14 16:27

LRT turi savo orakulą – laidų vedėją Zita Kelmickaitę. Trečiadienio vakarą, likus keliolikai minučių iki pasaulį apskriejo žinia apie naująjį popiežių, „Auksinis balso“ atlikėjus vertinančią Zitą staiga persmelkė įžvalga, kad Šventasis Sostas turi naują vadovą. 

LRT turi savo orakulą – laidų vedėją Zita Kelmickaitę. Trečiadienio vakarą, likus keliolikai minučių iki pasaulį apskriejo žinia apie naująjį popiežių, „Auksinis balso“ atlikėjus vertinančią Zitą staiga persmelkė įžvalga, kad Šventasis Sostas turi naują vadovą. Kaip tai nutiko, kviečiame pažiūrėti http://www.youtube.com/watch?v=ab9X3xGObkw&feature=youtu.be

Į „Auksinio balso“ įrašą Z. Kelmickaitė atėjo tiesiai iš studijos, kur kartu su žinomais ekspertais komentavo LRT tiesioginę transliaciją iš Vatikano Šv. Petro aikštės. Tad nuojauta jos nenuvylė: netrukus Zitos žodžius patvirtino iš Siksto koplyčios rūkstantys balti dūmai...

Tačiau Zita Kelmickaitė – aukščiausio kalibro profesionalė: vieną akimirką ji gali komentuoti religinę transliaciją, o kitą jau duoti į kailį nusidainavusiam vokalistui muzikiniame šou. Laimei, „Auksiniame balse“ tokių nerasta. Mažiausias balas, kurį muzikologė yra parašiusi projekto dalyviams, buvo septynetas, pačios žaismingai pavadintas „dalgeliu“.

Tikėtina, kad ir šį šeštadienį Zitos dalgelis nenušienaus nė vieno „Auksinio balso“ dalyvio, nes jiems į pagalbą ateis sunkioji Lietuvos scenos artilerija. Vaidas Baumila į sceną atsivilios Rūtą Ščiogolevaitę, Česlovas Gabalis – Rositą Čivilytę. Viktorui Gerasimovui padės Ramūnas Difartas, Indrei Anankaitei-Kalašnikovienei – Sasha Song. Vilija Matačiūnaitė į sceną lips įsikibusi į parankę Jeronimui Miliui, o Violeta Tarasovienė – vyrui Viliui Tarasovui.

Vienas projekto lyderių Ruslanas Kirilkinas atliks duetą su mama Sveta, kuri į filmavimą atvyko iš Norvegijos. „Muzikos mama savo gyvenime atsisakė, nes atsiradau aš. Noriu tai jai kompensuoti“, – pasakoja Ruslanas.

Primename, kad iš devynių projekto dalyvių „Auksiniame balse“ liko aštuoni. Praėjusį šeštadienį projektą paliko mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų sulaukusi Aistė Pilvelytė.

„Auksinis balsas“ – šeštadienį 21 val. per LRT televiziją. Vedėjai Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.