Lietuvoje

2021.02.28 07:46

Į kalendorinį pavasarį žengsime su 11 laipsnių šiluma, tačiau kitos savaitės antroje pusėje žiema dar primins apie save

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.02.28 07:46

Sinoptikai sako, jog Lietuva į kalendorinį pavasarį žengs su šiltais orais, temperatūra artimiausias kelias dienas sukiosis ties 10 laipsnių riba, tiesa, kitos savaitės antroje pusėje į šalį vėl įsiverš šaltesnis oras ir net yra tikimybė, kad vėl sulauksime žiemiškų orų.

Kaip LRT RADIJUI sakė LHMT sinoptikė Alva Nagelytė, sekmadienio naktį pasnigo šalies rytiniuose rajonuose, tiesa, snaigių iškrito nedaug. Nors paskutinę žiemos dieną ir sulaukėme kritulių ir toliau Lietuvoje išsilaikys pavasariški orai.

Vakarinėje šalies pusėje vyraus nepastoviai debesuoti su saulėtais tarpsniais ir be kritulių orai. Įdienojus temperatūra daug kur kils iki 7 – 9 laipsnių šilumos.

Virš rytinių rajonų telksis gana tankūs debesys, bus nedidelių kritulių tikimybė. Čia temperatūra bus kiek žemesnė – 4–6 laipsniai šilumos.

Pirmąją pavasario dieną pradėsime be kritulių. Naktį debesys prasisklaidys, tačiau vėjui nurimus pradės formuotis rūkas, o žemiausia nakties temperatūra kris iki 1–4 laipsnių šalčio.

Dieną vakariniuose bei šiauriniuose rajonuose saulėtas valandas vėl keis debesuotumas, o oras šiuose regionuose šils iki 8–11, o pietrytiniuose rajonuose bus 6 laipsnius šilumos.

Panašūs pavasariški orai tęsis iki savaitės vidurio, o vėliau gali vėl įsiveržti šaltas oras, sinoptikų teigimu, yra tikimybė, jog galbūt neilgam sugrįš ir žiema.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje

Populiariausi

Karantinas Trakuose
5

Lietuvoje

2021.04.21 09:35

Lietuvoje – dar 1113 COVID-19 atvejų, mirė 14 žmonių, per parą skiepų sulaukė daugiau nei 14 tūkst. asmenų

vienas miręs asmuo – 30-39 metų amžiaus grupės; atnaujinta 09.57
5