captcha

Jūsų klausimas priimtas

Premjeras ir ministras su vizitu lankosi Norvegijoje

Premjeras ir energetikos ministras išvyksta į Norvegiją, kur trečiadienį susitiks su suskystintų gamtinių dujų terminalo laivą Lietuvai nuomojančios „Hioeg LNG“ bei dujas šaliai tiekiančios „Statoil“ atstovais. 
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Jie trečiadienį susitiks su suskystintų gamtinių dujų terminalo laivą Lietuvai nuomojančios „Hioeg LNG“ bei dujas šaliai tiekiančios „Statoil“ atstovais. A. Butkevičius yra sakęs, jog vizito metu gali paaiškėti, kada bus įkurta bendra „Statoil“ ir „Litgas“ įmonė. Ji Baltijos jūros regione parduotų nedidelius suskystintųjų gamtinių dujų kiekius, skirtus laivams, dujas naudojantiems kaip kurą. Savo ruožtu Rokas Masiulis teigia negalintis prognozuoti, ar pavyks įkalbėti „Hioeg LNG“ anksčiau nei 2024 metais parduoti terminalo laivą.

A. Butkevičius Norvegijoje taip pat susitiks su aukštais šios šalies pareigūnais. Vizito tikslas – tolesnis santykių su Norvegija įvairiose srityse stiprinimas. Per pokalbius didelis dėmesys bus skiriamas bendradarbiavimo energetikos srityje klausimams.

Premjeras ketina atkreipti Norvegijos vadovų dėmesį į vaiko teisių apsaugos klausimus. Taip pat bus kalbama apie Rusijos agresiją prieš Ukrainos teritorinį vientisumą ir suverenumą, nelegalios migracijos iššūkius, NATO svarbą Baltijos regiono saugumui.

Oficialių susitikimų išvakarėse, Lietuvos ambasadoje Osle vyks premjero susitikimas su lietuvių bendruomenės Norvegijoje atstovais.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...