captcha

Jūsų klausimas priimtas

LSDP rinkimų programos akcentas – viduriniosios klasės stiprinimas

Lietuvos socialdemokratų partijos (LDSP) Taryba pritarė partijos rinkimų programai, kurioje akcentuojama, kad partija vadovaujasi trimis pagrindiniais principais – laisve, solidarumu ir socialiniu teisingumu.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Programoje išdėstyti LSDP veiklos tikslai: sukurti stiprų visuomenės vidurinįjį sluoksnį, kuris taptų mūsų šalies visuomenės pagrindine dalimi; mažinti socialinę atskirtį ir kurti pozityvų visuomenės klimatą; skatinti gimstamumo augimą, o išorinę emigraciją keisti vidine migracija; paversti mūsų šalį solidarios, kūrybingos ir aktyviai kuriančios visuomenės šalimi, teigiama pranešime spaudai.

„Svarbiausi šios mūsų naujos rinkimų programos akcentai yra investicijos į žmogų ir jo gerovę per didesnį finansavimą švietimui ir mokslui, sveikatos apsaugai ir socialinei politikai, bei investicijos į šalies ekonomiką, naujų darbo vietų, kurios garantuos nuoseklų Lietuvos žmonių pajamų augimą, kūrimas. Taip pat – naujoji ekonominė politika, naujas Lietuvos socialinis modelis, inovatyvių produktų gamyba, robotizavimas, bioekonomika – kaip Lietuvos vizitinė kortelė. Ir – demokratijos bei Lietuvos saugumo stiprinimas“, – tvirtina rinkimų programos grupės vadovas, LSDP Perzidiumo narys Rimantas Vaitkus.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...