Naujienų srautas

Lietuvoje2016.05.01 14:51

LSDP rinkimų programos akcentas – viduriniosios klasės stiprinimas

LRT.lt 2016.05.01 14:51

Lietuvos socialdemokratų partijos (LDSP) Taryba pritarė partijos rinkimų programai, kurioje akcentuojama, kad partija vadovaujasi trimis pagrindiniais principais – laisve, solidarumu ir socialiniu teisingumu.

Programoje išdėstyti LSDP veiklos tikslai: sukurti stiprų visuomenės vidurinįjį sluoksnį, kuris taptų mūsų šalies visuomenės pagrindine dalimi; mažinti socialinę atskirtį ir kurti pozityvų visuomenės klimatą; skatinti gimstamumo augimą, o išorinę emigraciją keisti vidine migracija; paversti mūsų šalį solidarios, kūrybingos ir aktyviai kuriančios visuomenės šalimi, teigiama pranešime spaudai.

„Svarbiausi šios mūsų naujos rinkimų programos akcentai yra investicijos į žmogų ir jo gerovę per didesnį finansavimą švietimui ir mokslui, sveikatos apsaugai ir socialinei politikai, bei investicijos į šalies ekonomiką, naujų darbo vietų, kurios garantuos nuoseklų Lietuvos žmonių pajamų augimą, kūrimas. Taip pat – naujoji ekonominė politika, naujas Lietuvos socialinis modelis, inovatyvių produktų gamyba, robotizavimas, bioekonomika – kaip Lietuvos vizitinė kortelė. Ir – demokratijos bei Lietuvos saugumo stiprinimas“, – tvirtina rinkimų programos grupės vadovas, LSDP Perzidiumo narys Rimantas Vaitkus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi