Lietuvoje

2016.04.30 19:43

Į Lietuvą neįleisti du Rusijos motociklininkai su sovietine simbolika

BNS2016.04.30 19:43

Šeštadienį į Lietuvą neįleisti du Rusijos motociklininkai, į šalį bandę įvažiuoti iš Baltarusijos, BNS patvirtino Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis.

Pasak VSAT atstovo, 1971 ir 1979 metais gimę motociklininkai negalėjo nurodyti savo įvažiavimo į Lietuvą tikslo, taip pat vieno jų motociklas buvo su sovietine simbolika.

„Pusę keturių Medininkų kontrolės punkte pasienyje su Baltarusija pasieniečiai neįsileido dviejų Rusijos piliečių motociklininkų. Pirmasis vairavo „Suzuki“ motociklą su rusiškais numeriais, antrasis „Honda“ motociklą su rusiškais numeriais, abu jie neįleisti, nes neturėjo atvykimo tikslą pateisinančių dokumentų, negalėjo nurodyti savo vykimo tikslo“, – pasakojo G.Mišutis.

„Pirmo motociklas buvo paženklintas sovietine simbolika, ir tai buvo dar viena priežastis jo neįleisti, buvo įvairūs užrašai, penkiakampė žvaigždė“, – pridūrė VSAT atstovas.

Pasak G. Mišučio, pirminiais duomenimis, į Lietuvą įvažiuoti bandę motociklininkai į šalį nebuvo įleisti pernai tuo pačiu metu – ir sprendimą jų nepriimti priėmė tiek Lietuvos, tiek Lenkijos pareigūnai.

Pernai balandžio pabaigoje daugiau kaip dešimt Rusijos motociklininkų, galimai susijusių su rusų baikerių kontroversišku žygiu į Berlyną pergalei prieš nacių Vokietiją pažymėti, nebuvo įleisti į Lietuvą. Jų tuomet neįleido ir Lenkija.