Lietuvoje

2013.03.14 08:27

Seimo komisija negavo gegužės 17 d. Garliavos įvykių vaizdo įrašo

ELTA2013.03.14 08:27

Seimo laikinajai tyrimo komisijai, svarstančiai Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės klausimą, prokurorai nepateikė gegužės 17 d. mergaitės paėmimo Garliavoje vaizdo įrašų.  

Seimo laikinajai tyrimo komisijai, svarstančiai Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės klausimą, prokurorai nepateikė gegužės 17 d. mergaitės paėmimo Garliavoje vaizdo įrašų.

Tai trečiadienį po uždaro komisijos posėdžio žurnalistams patvirtino Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Nina Raugienė.

„Nepateikėme, kadangi tai yra medžiaga, susijusi su nepilnamečiu nukentėjusiuoju, kuri pagal Baudžiamąjį kodeksą yra negarsinama, draudžiama ją paviešinti“, – sakė prokurorė.

Pasak jos, parlamentinei komisijai pateiktas vaizdo įrašas dėl 2010 metų lapkričio 17 d. įvykio Panevėžio miesto apylinkės teisme, kuris susijęs su epizodu dėl nepagarbos teismui.

„Seimo nariai konkrečiai nenurodė, kokių vaizdo įrašų jie prašo, jie tik prašė pateikti tą, ką mes manome esant reikalinga. Tą mes ir pateikėme“, – sakė N. Raugienė.

Prokurorės teigimu, komisijai pateikti 209 lapai, tai sudaro apie dešimtadalį bylos.

Prokurorė nenorėjo komentuoti, kas vyko už uždarų durų. Ji taip pat pažymėjo, kad komisijos nariai pasirašė pasižadėjimą negarsinti ikiteisminio tyrimo medžiagos.

Trečiadienį komisijos posėdyje taip pat dalyvavo generalinis prokuroras Darius Valys ir Generalinės prokuratūros prokuroras Žydrūnas Radišauskas.

Komisijoje dirba 13 įvairioms Seimo frakcijoms atstovaujančių parlamentarų. Komisijai vadovauja socialdemokratas Vytautas Saulis, jo pavaduotojas – „tvarkietis“ Petras Gražulis.

Seimas pavedė savo sudarytai komisijai tyrimą atlikti iki šių metų kovo 25 d., primena ELTA.

Populiariausi

Rugsėjo 1-oji

Lietuvoje

2021.03.05 12:48

Pradinukų sugrįžtuves į klases ketinančios skelbti Plungės meras: baubas nėra toks didelis, kokį jį piešia

iki antradienio vakaro laukia mokyklų, kurios nori atverti duris, apsisprendimo; atnaujinta 15.58
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.03.05 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: plečiasi židiniai darželiuose, įmonėse ir futbolo klube

434 atvejai, mirė 5 žmonės; atnaujinta 11.10
6