Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.30 20:34

Sunki negalia nesutrukdė nei tarptautiniam verslui, nei šeimos planams

Vilnietis Justas Džiugelis, nuo mažens raumenų atrofija sergantis ir tik plaštakas pajudinti galintis vyras, dėl ligos visą vaikystę praleido įkalintas namuose, tačiau galiausiai tai nesutrukdė nei įkurti tarptautinio verslo, nei išpildyti vienos didžiausių svajonių.  

Ta diena jam buvo ypatinga – vyras šoko su parašiutu ir pajuto laisvo kritimo ekstazę. Gal kam nors toks poelgis neatrodo nei ypatingas, nei drąsus, tačiau šiam vyrui tai prilygo žygdarbiui.

Net norėdamas atsigerti vandens ar pakeisti rankos padėtį, vyras turi prašyti aplinkinių pagalbos, tad tokį troškimą aplinkiniai laikė beprotybe. 

„Pasikvietėme portugalų čempioną parašiutininką, kuris į Lietuvą atgabeno specialią įrangą, kurios Baltijos šalyse nėra“, – pasakoja J. Džiugelis.

Vyras subūrė visą komandą, kuriai teko gerokai pasistengti, kad beprotybė galiausiai virtų realybe, ir, kaip sako J. Džiugelis, pasistengti buvo verta. 

„Nevaikštau, užtat skraidau“, – šypsosi pašnekovas. 

Dėl ligos J. Džiugelis negalėjo lankyti mokyklos. Sužinojęs, kad net mokytojai nebegalės ateiti jo mokyti, paauglys galvojo apie savižudybę, bet suprato, kad pats gali pakeisti savo likimą.

Ne kartą įveikęs mirtį ir nepabūgęs iššūkių, dabar J. Džiugelis džiaugiasi tarptautiniu verslu, su mylima moterimi svajoja apie šeimą ir padeda žmonėms atrasti gyvenimo grožį bei prasmę.

Įkvepianti istorija – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Gyvenimas“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi