Lietuvoje

2016.04.27 10:55

V. Mazuronis pasirengęs vesti partiją į rinkimus

ELTA2016.04.27 10:55

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė neprognozuoja, kas ves Darbo partiją į Seimo rinkimus ir ar tai bus partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

„Sunku pasakyti dar, pirmininkas išreiškė savo poziciją suvažiavime, bet buvo pasakyta: jeigu partija taip nuspręs. Tai žodelis „jeigu“ kartais būna labai reikšmingas. Bet iš tiesų palikime vyrams galutinai apsispręsti, nes ir štabui, ir partijai vyras vadovauja, tai gal aš, moteris, nesikišiu šį kartą“, – sakė trečiadienį L. Graužinienė interviu „Žinių radijui“.

Darbo partijos pirmininkas V. Mazuronis sekmadienį partijos suvažiavime patvirtino esąs pasirengęs vesti Seimo rinkimų sąrašą, kurio partija dar nesudarė, primena ELTA.

„Partijos pirmininkas turi būti komandos priekyje (...) Esu pasirengęs vesti rinkimų sąrašą, jei apsispręsime, kad reikia daryti būtent taip“, – sakė V. Mazuronis.

Partija taip pat pasitvirtino 69 vienmandatininkų sąrašą. Likę du kandidatai, pasak L. Graužinienės, turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Darbo partijos rinkimų štabui vadovauja Vytautas Gapšys.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32