Lietuvoje

2016.04.27 08:43

Vilniaus Pašilaičių rajone – sujudimas, vykdyta policijos operacija

15min.lt2016.04.27 08:43

Antradienio vakare sostinės Pašilaičių rajono gyventojai pranešė, kad šiame rajone pastebėtos sustiprintos policijos pajėgos. Policijos teigimu, ieškota įtariamojo moters nužudymu, ir prieš 22 val. nusikaltimu įtariamas vyras sulaikytas.

„Justiniškių, Medeinos, Gabijos gatvėse pilna policijos ekipažų, stabdo visas mašinas iš eilės“, – į 15min kreipėsi skaitytojas Vaidas.​

„Kažkas vyksta Pašilaičiuose – uždarytos Justiniškių, Medeinos gatvės, policijos ekipažų bene dešimt ar daugiau. Neįleidžia į Medeinos gatvę, tikrinamos sunkiasvorės mašinos, stabdomos ir visos lengvosios, kurios suka iš Justiniškių į Medeinos gatvę“, – rašė kitas skaitytojas.​

15min žiniomis, antradienio vakare Vilniaus rajone įvyko nužudymas, o pareigūnai įtariamojo pėdsakais nusekė iki Pašilaičių rajono.

Kaip teigia žiniasklaida, kriminalinis nusikaltimas įvyktydas Mozūriškių kaime, kur viename iš namų buvo rastas moters (gim. 1930 m.) kūnas.

Šalia nusikaltimo vietos buvo pastebėtas jaunuolis, jį pareigūnai ėmėsi persekioti. Bėglį policijos pareigūnai atsekė iki Pašilaičių rajono.

Apie 21.30 val. sulaikytas įtariamasis (gim. 1990), operacija baigta.