Lietuvoje

2013.03.13 12:37

Dėl prastų oro sąlygų atšaukti skrydžiai į Vilnių

LRT Radijo naujienų tarnyba, LRT.lt2013.03.13 12:37

Dėl prastų oro sąlygų Vakarų Europoje atšauktas skrydis iš Paryžiaus į Vilnių, dar vienas reisas – iš Brėmeno į Vilnių – atidėtas.

Dėl prastų oro sąlygų Vakarų Europoje atšauktas skrydis iš Paryžiaus į Vilnių, dar vienas reisas – iš Brėmeno į Vilnių – atidėtas.

Oro uosto atstovė Sandra Meškauskaitė sako, kad Vilnius priimti lėktuvus yra pasirengęs, tačiau reisai atšaukiami arba atidedami dėl problemų Vokietijoje ir Prancūzijoje.

„Buvo atšaukti Frankfurto reisai, kol kas pietiniai turėtų įvykti. Ir yra atšaukti skrydžiai iš Prancūzijos, tačiau galbūt į vakarą ar rytoj viskas pasikeis“, – sako S. Meškauskaitė. Anot jos, kol kas labai didelių vėlavimų nepastebima, lėktuvai vėluoja tiek, kiek įprastai – iki 10–20min.

„Prognozuojame, kad skrydžiai tikrai turėtų vėluoti, ypač Frankfurtas, kur situacija tik pradeda stabilizuotis. Dar ir Prancūzija – ten taip pat sudėtinga situacija“, – įspėja Vilniaus oro uosto atstovė S. Meškauskaitė. 

Ji sako, kad, norint tikslesnės informacijos, ją reiktų nuolat sekti Vilniaus oro uosto ir kitų oro uostų interneto tinklapiuose.

Blogiausia padėtis išlieka Prancūzijoje, kur trečdalyje rajonų tebėra paskelbta parengtis, tūkstančiai žmonių tebėra be elektros.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt