Lietuvoje

2016.04.25 00:31

Darbo partija paskelbė savo kandidatus

Darbo partija sekmadienį vykusiame suvažiavime patvirtino 69 kandidatus vienmandatėse apygardose, dar dvi apygardos lieka laisvos.

Lietuvos rinkimų sistema yra mišri: joje 71 Seimo narys išrenkamas vienmandatėse apygardose ir 70 parlamentarų vienoje daugiamandatėje pagal partijų suformuotus sąrašus.

Tačiau Širvintų rajono skyrius išsakė nepasitenkinimą kandidatu vienmandatėje Molėtų-Širvintų apygardoje, kurioje turėtų kandidatuoti Petras Čimbaras. Skyriaus atstovė sakė, kad šis kandidatas yra nuleistas iš viršaus ir skyrius jam nepritaria.

Darbo partijos kandidatai vienmandatėse apygardose:

1. Naujamiesčio apygarda – Ieva Kačinskaitė-Urbonienė;

2. Senamiesčio apygarda – Palmyra Vinkšnaitė;

3. Antakalnio apygarda – Vidmantas Žiemelis;

4. Žirmūnų apygarda – Gintaras Tamošiūnas;

5. Fabijoniškių apygarda – Artūras Paulauskas;

6. Šeškinės apygarda – Vytautas Gapšys;

7. Justiniškių apygarda – Giedrius Mozūraitis;

8. Karoliniškių apygarda – Valdas Skarbalius;

9. Lazdynų apygarda – Jonas Pinskus;

10. Naujosios Vilnios apygarda – Sergej Ursul;

11. Verkių apygarda – Sergej Dmitrijev;

12. Panerių apygarda – Vilija Filipovičienė;

13. Šilainių apygarda – Mečislovas Zasčiurinskas;

14. Aleksoto – Vilijampolės apygarda – Sigytas Klimas;

15. Centro – Žaliakalnio apygarda – Ernesta Ranusienė;

16. Kalniečių apygarda – Gitana Markovičienė;

17. Dainavos apygarda – Vydas Gedvilas;

18. Petrašiūnų apygarda – Vidas Pocius;

19. Panemunės apygarda – Saulius Girdauskas;

20. Danės apygarda – Rimvydas Užemeckas;

21. Baltijos apygarda – Raimundas Paliukas;

22. Marių apygarda – Tomas Burkauskas;

23. Pajūrio apygarda – Genoveita Krasauskienė;

24. Aušros apygarda – Nijolė Kavaliauskienė;

25. Saulės apygarda – Danguolė Martinkienė;

26. Nevėžio apygarda – Petras Narkevičius;

27. Vakarinė apygarda – Alfonsas Petrauskas;

28. Aukštaitijos apygarda – Rimantas Trota;

29. Marijampolės apygarda – Algis Žvaliauskas;

30. Alytaus apygarda – Kęstutis Daukšys;

31. Gargždų apygarda – Andželika Šakinienė;

32. Šilutės apygarda – Aloyzas Ignašius;

33. Pietų Žemaitijos apygarda – Gediminas Vagnorius;

34. Tauragės apygarda – Vaidotas Globys;

35. Plungės apygarda – Mindaugas Jurčius;

36. Palangos – Kretingos apygarda – Vytautas Ročys;

37. Kuršo apygarda – Audronė Pitrėnienė;

38. Mažeikių apygarda – Laimutė Kačerauskienė;

39. Akmenės – Mažeikių apygarda – nepatvirtintas;

40. Telšių apygarda – Valentinas Bukauskas;

41. Kelmės – Šiaulių apygarda – Marijus Velička;

42. Raseinių – Kėdainių apygarda – Darius Ulickas;

43. Kėdainių apygarda – Virginija Baltraitienė;

44. Radviliškio apygarda – Zita Žvikienė;

45. Kuršėnų – Dainų apygarda – Ingrida Venciuvienė;

46. Žiemgalos apygarda – Kęstutis Mačiulis;

47. Pasvalio – Pakruojo apygarda – Vytautas Liepa;

48. Biržų – Kupiškio apygarda – Ritas Vaiginas;

49. Anykščių – Panevėžio apygarda – Ričardas Sargūnas;

50. Sėlos apygarda – Vidmantas Maželis;

51. Utenos apygarda – nepatvirtintas;

52. Zarasų – Visagino apygarda – Olga Podolskienė;

53. Nalšios apygarda – Šarūnas Birutis;

54. Molėtų – Širvintų apygarda – Petras Čimbaras;

55. Nemenčinės apygarda – Albert Gaidamovič;

56. Medininkų apygarda – Kristyna Bortko;

57. Šalčininkų – Vilniaus apygarda – Alicija Ščerbaitė;

58. Trakų – Vievio apygarda – Dangutė Mikutienė;

59. Kaišiadorių – Elektrėnų apygarda – Viktoras Fiodorovas;

60. Jonavos apygarda – Saulius Jakimavičius;

61. Ukmergės apygarda – Loreta Graužinienė;

62. Jurbarko – Pagėgių apygarda – Saulius Lapėnas;

63. Sūduvos apygarda – Algimanta Pabedinskienė;

64. Zanavykų apygarda – Kęstutis Šnipas;

65. Raudondvario apygarda – Antanas Makarevičius;

66. Garliavos apygarda – Aušra Degutytė;

67. Prienų – Birštono apygarda – Gintautas Sodaitis;

68. Vilkaviškio apygarda – Edmundas Žalys;

69. Dzūkijos apygarda – Raimundas Markauskas;

70. Varėnos – Trakų apygarda – Gediminas Jakavonis;

71. Lazdijų – Druskininkų apygarda – Renaldas Maziukas.