Lietuvoje

2016.04.22 17:27

LVŽS rinkimų sąrašo lyderiu patvirtino S. Skvernelį

BNS, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.04.22 17:27

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS) sąrašo lyderiu patvirtino buvusį vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Už tokį sprendimą penktadienį balsavo 45 šios partijos tarybos nariai, susilaikė 3.

„Esu įsitikinęs, jog tai – geriausias sprendimas. Visuomenei ir valstybei reikia lyderio, kurio reputacija, kompetencija ir profesionalumas nekeltų net menkiausių abejonių. S. Skvernelis – būtent toks žmogus“, – pranešime spaudai teigia LVŽS pirmininkas R. Karbauskis.  

R. Karbauskio įsitikinimu, tokio lyderio kaip S. Skvernelis šiandien neturi ir negalėtų pasiūlyti jokia kita Lietuvos politinė jėga.

Jis atskleidė, kad S. Skvernelio kandidatūra bus keliama Kaune, tačiau konkreti apygarda dar nėra patvirtinta.

„Tuoj svarstysime patvirtinimą vienmandačių apygardų, bet galiu šiandien pasakyti, kad S. Skvernelis bus Kaune, Kauno vienoje iš apygardų. Šiandien apygarda nėra patvirtinta, bet tvirtai galiu pasakyti – tai bus Kaunas“, – žurnalistams penktadienį sakė R. Karbauskis.

Pasak jo, konkreti apygarda, kurioje savo kandidatūrą kels S. Skvernelis paaiškės „po poros–trejeto savaičių“.

„Manau, kad Kaunas tikrai vertas – ir tai, kas dabar vyksta Kaune po savivaldos rinkimų, tie pokyčiai stiprūs, manau, kad jeigu čia bus išrinkti stiprūs Seimo nariai, Kauno labui padirbėti būtų tikrai smagu“, – žurnalistams sprendimą kandidatuoti Kaune komentavo S. Skvernelis.

Jis sakė numatęs apygardą, kurioje norėtų kandidatuoti, tačiau paneigė, kad varžysis su Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų sąjungos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu.

„Aš esu už tai, kad Seime būtų jauni, veržlūs žmonės su idėjomis. Čia ta spekuliacija, kad aš prieš G. Landsbergį ar G. Landsbergis prieš mane – nemanau“, – sakė S. Skvernelis.

Apie sprendimą rinkimuose dalyvauti su LVŽS S. Skvernelis pranešė kovo pabaigoje.

S. Skvernelis  pabrėžė neketinąs būti jokios partijos nariu ir tai įvardijo kaip vieną lemiamų motyvų, kodėl pasirinko būtent LVŽS.

Su LVŽS rinkimuose taip pat dalyvaus ir gydytojas Aurelijus Veryga, ekonomistas Stasys Jakeliūnas, akademikas Eugenijus Jovaiša ir Seimo narys Povilas Urbšys.

Gaisras Kaune
9
2021.05.07 11:55

Milžiniškas gaisras Kaune užgesintas: užsiliepsnojo metalo atliekos, didelis dūmų kamuolys buvo matomas iš toli

užterštas vanduo galimai tekėjo į Nemuną; atnaujinta 19.00
9
Saulius Skvernelis
2021.05.07 09:27

Skvernelis: rengiamas partnerystės įstatymas iš esmės įteisintų vienalyčių santuoką

palaiko „Šeimos maršo“ idėją; atnaujinta 17.18
Ingrida Šimonytė
Klaipėdos ritmas 23