Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.22 14:35

Socialdemokratų sąrašo pirmame penketuke – dvi moterys, kurių pavardės nustebins?

Penktadienį rengiamame Socialdemokratų partijos tarybos posėdyje, kurio metu bus sudaromas rinkimų sąrašas, gali būti netikėtų sprendimų. Kaip LRT.lt teigė šaltiniai partijoje, pirmame sąrašo penketuke numatytos dviejų moterų pavardės, kurios nustebins ne tik socialdemokratų senbuvius, bet ir rinkėjus.

„Šį kartą reikėtų ieškoti ne vienos, kaip įprasta, moters, o dviejų moterų“, – juokavo vienas Seime dirbantis socialdemokratas.

Neatmestina, kad viena iš tų moterų – kadenciją Europos Audito Rūmuose baigianti ir vietoje Rimanto Šadžiaus užimti finansų ministro postą pretenduojanti Rasa Budbergytė.

Ji jau anksčiau yra patvirtinusi, kad dalyvaus Seimo rinkimuose kartu su socialdemokratais.

Tikėtina, kad kita kandidatė – viena iš Socialdemokratų partijos atstovių Seime.

Partijos sąrašo lyderiu neabejotinai bus jos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius. Be jo, pirmame penketuke turėtų būti įrašyti krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Seimo vicepirmininkas, socialdemokratų rinkimų štabo vadovas Algirdas Sysas.

Galutinį rinkimų sąrašą ir programą socialdemokratai tvirtins partijos suvažiavime, kuris vyks gegužės 1 d.

Paklaustas, ar jo metu nekandidatuos į partijos pirmininko postą, A. Sysas tvirtino, jog ši anksčiau skelbta informacija – laužta iš piršto: „Aš – komandos žmogus ir esu šefo [A. Butkevičiaus – LRT.lt] žmogus, o tai, kad mes kartais karštai padiskutuojame ir mūsų nuomonės ne visada sutampa, tik į sveikatą visai partijai. Savo nuomonės niekada neslepiu.“

Socialdemokratų pirmininkas bus renkamas kitais metais vyksiančiame partijos suvažiavime. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi