Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.20 17:30

Lazdijų socialdemokratai sustabdė J. Malinausko narystę partijoje

ELTA 2016.04.20 17:30

Viešojoje erdvėje pasirodžius informacijai dėl Lazdijų gimnazijos mokytojo Jono Malinausko darbo kompiuteryje galimai aptiktų nuorodų į vaikų pornografijos svetaines, LSDP Lazdijų skyrius sustabdė jo narystę partijoje, kol vyks tyrimas.

„Tikimės, teisėsaugos pareigūnai išsiaiškins ir ištirs žiniasklaidos paskelbtą informaciją, jeigu matys pagrindą pradėti tyrimą. Mes kol kas tik matome, kad paviešinta istorija meta šešėlį mūsų skyriui, todėl J. Malinausko narystė partijoje buvo sustabdyta“, – teigia LSDP Lazdijų skyriaus pirmininkas Saulius Petrauskas.

Pasak LSDP Lazdijų skyriaus pirmininko, J. Malinauskas jau beveik dešimtmetį aktyvioje politinėje veikloje nedalyvauja.

„Labai keista, kad mokyklos vadovai ir Lazdijų rajono savivaldybės švietimo skyriaus vadovai per 45-erius Jono Malinausko darbo mokykloje metus nepastebėjo jokių galimai nusikalstamos veikos požymių. Stebimės ir tuo, kad dar pirmadienį apie įtarimus žinojusi mokyklos direktorė nesikreipė į pareigūnus“, – sako S. Petrauskas.

LSDP jokios informacijos ar skundų dėl J. Malinausko galimai nusikalstamos veiklos niekada nėra gavusi.

Socialdemokratai atkreipia dėmesį, kad Lazdijų savivaldybė ir jai vadovaujantis konservatorius meras Artūras Margelis dabar yra teisėsaugos ir tos pačios žiniasklaidos taikinyje.

Todėl jie neatmetama prielaidos, kad gali būti bandoma „pikantiškomis“ istorijomis nukreipti dėmesį nuo konservatoriams nepalankių įvykių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi