Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.20 15:40

Kauno rajono savivaldybė neteisėtai pirko straipsnius

15min.lt 2016.04.20 15:40

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), patikrinusi Kauno rajono savivaldybės administracijos vykdomą supaprastintą atvirą konkursą „Kauno rajono savivaldybės veiklos viešinimo spaudoje paslaugų pirkimas“, konstatuoja, kad pirkimas buvo pritaikytas dienraščiui „Kauno diena“, priklausančiam UAB „Diena Media News“.

VPT įpareigoja Kauno rajono savivaldybę nutraukti pirkimo procedūras ir raštu informuoti Tarnybą apie įpareigojimo įvykdymą.

Pirkimo vertė yra 180 tūkst. eurų (su PVM).

VPT nustatė, jog pirkimo Techninės specifikacijos reikalavimų visumą atitinka vienintelis dienraštis „Kauno diena“.

Buvo nustatytas reikalavimas, kad Kauno rajono savivaldybė savo informaciją gali talpinti tik dienraštyje, kuris leidžiamas mažiausiai šešias dienas per savaitę, o dienraščio tiražas Kaune ir Kauno rajone ne mažesnis nei 17 000 egz. VPT vertinimu, perkančioji organizacija dirbtinai apribojo realią sąžiningą tiekėjų konkurenciją, pažeidė skaidrumo ir lygiateisiškumo principus.

„Kauno diena“ pagal sutartį su Kauno rajono savivaldybe leidžia priedą „Kauno rajono diena“, kuriame ne tik aprašo Kauno rajono aktualijas, bet ir nuolat reklamuoja Kauno rajono merą Valerijų Makūną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

TS-LKD kandidatas Audrius Petrošius su bendražygiais laukia rinkimų rezultatų
Klaipėdos ritmas