captcha

Jūsų klausimas priimtas

Kauno rajono savivaldybė neteisėtai pirko straipsnius

Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), patikrinusi Kauno rajono savivaldybės administracijos vykdomą supaprastintą atvirą konkursą „Kauno rajono savivaldybės veiklos viešinimo spaudoje paslaugų pirkimas“, konstatuoja, kad pirkimas buvo pritaikytas dienraščiui „Kauno diena“, priklausančiam UAB „Diena Media News“.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

VPT įpareigoja Kauno rajono savivaldybę nutraukti pirkimo procedūras ir raštu informuoti Tarnybą apie įpareigojimo įvykdymą.

Pirkimo vertė yra 180 tūkst. eurų (su PVM).

VPT nustatė, jog pirkimo Techninės specifikacijos reikalavimų visumą atitinka vienintelis dienraštis „Kauno diena“.

Buvo nustatytas reikalavimas, kad Kauno rajono savivaldybė savo informaciją gali talpinti tik dienraštyje, kuris leidžiamas mažiausiai šešias dienas per savaitę, o dienraščio tiražas Kaune ir Kauno rajone ne mažesnis nei 17 000 egz. VPT vertinimu, perkančioji organizacija dirbtinai apribojo realią sąžiningą tiekėjų konkurenciją, pažeidė skaidrumo ir lygiateisiškumo principus.

„Kauno diena“ pagal sutartį su Kauno rajono savivaldybe leidžia priedą „Kauno rajono diena“, kuriame ne tik aprašo Kauno rajono aktualijas, bet ir nuolat reklamuoja Kauno rajono merą Valerijų Makūną.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...