Lietuvoje

2016.04.18 23:30

A. Paulauskas apie Juodkrantėje išsilaipinusius Rusijos karius sako svarstęs hipotetiškai

BNS2016.04.18 23:30

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas sako, kad apie galimą Rusijos karių išsilaipinimą Juodkrantėje svarstė tik hipotetiškai.

„Čia buvo hipotetinis mano pamąstymas. Jeigu jūs atkreipėte dėmesį į mano interviu, buvo pasakyta – galėjo, gali. Tai buvo hipotetiškai“, – pirmadienį LRT laidoje „Dėmesio centre“ kalbėjo A. Paulauskas.

Kad Juodkrantėje per pratybas galėjo būti išsilaipinę rusų diversantai, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas mėnesio pradžioje paminėjo duodamas interviu portalui LRT.lt.

„Komitete tiek ir tebuvo pasakyta – kad yra tikimybė, jog tai įvyko. Kokia ta tikimybė – sunku atsakyti, nes duomenys nėra patikrinti 100 procentų“, – tada tvirtino A. Paulauskas.

Premjeras Algirdas Buktevičius šiuo klausimu žurnalistams yra sakęs negalintis komentuoti slaptos informacijos, tačiau, jo teigimu, „tarnybos sureagavo laiku ir tinkamai“. Prezidentė savo ruožtu teigė, kad pareigūnams negalima komentuoti žvalgybinės informacijos.