captcha

Jūsų klausimas priimtas

800 karių dalyvauja pratybose „Tvirtas skydas“

Balandžio 15 d., startavus aktyviajam pratybų „Tvirtas skydas“ etapui, septynios karių savanorių kuopos iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovo apygardos 8-osios rinktinės išsidėstė savo atsakomybės rajonuose ir pradėjo treniruotis vykdyti joms paskirtas gynybos užduotis, praneša Krašto apsaugos ministerija.
KASP nuotr.
KASP nuotr.

Pratybose taip pat dalyvauja KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės, Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono ir JAV 3-iosios divizijos 2-ojo kavalerijos pulko rotacinio vieneto kariai. Jiems tai taip pat galimybė treniruotis vykdyti žygio, susitelkimo rajono užėmimo, vadaviečių skleidimo, reakcijos į apšaudymą ir kitas užduotis.

Pagrindinis balandžio 14–17 d. vykstančių lauko taktinių pratybų „Tvirtas skydas“ tikslas – treniruoti ir įvertinti KASP 8-osios rinktinės gebėjimą vykdyti gynybos užduotis paskirtame atsakomybės rajone. Pratybos vienu metu vyksta Vilniaus, Trakų, Ukmergės, Molėtų, Švenčionių ir Ignalinos rajonuose. Jose iš viso dalyvauja apie 800 karių, apie pusė jų – kariai savanoriai. Pratybas organizuoja Sausumos pajėgų ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabai. Pratybos vyksta šviesiu ir tamsiu paros metu.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...