Lietuvoje

2013.03.12 12:42

R. Ačas dirbs Mišrioje Seimo narių grupėje

ELTA2013.03.12 12:42

Seimo narys Remigijaus Ačas prašo nuo pavasario sesijos pradžios nelaikyti jo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariu ir pripažinti jį Mišrios Seimo narių grupės nariu.

Seimo narys Remigijaus Ačas prašo nuo pavasario sesijos pradžios nelaikyti jo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ nariu ir pripažinti jį Mišrios Seimo narių grupės nariu.

Tokį jo pareiškimą antradienį iš Seimo tribūnos perskaitė Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ valdybos nariai nusprendė sustabdyti R. Ačo narystę partijoje. Taip pat sustabdyti ir jo, kaip partijos Raseinių skyriaus pirmininko, įgaliojimai, primena ELTA.

Tokį sprendimą partijos valdyba priėmė, atsižvelgdama į partijos Drausmės komisijos išvadą ir vadovaudamasi partijos įstatais.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Drausmės komisija, išnagrinėjusi partijos nario R. Ačo viešus pareiškimus partijos atžvilgiu, konstatavo, kad jis pažeidė partijos įstatus, ir pasiūlė partijos valdybai spręsti klausimą dėl partijos nario tolesnės veiklos partijoje.

Seimo narys R. Ačas kritiškai pasisakė apie Darbo partijos ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ jungimąsi, įvardindamas tai rinkėjų ir bendraminčių išdavyste.

Informacija apie dviejų politinių partijų – Darbo bei „Tvarkos ir teisingumo“ – galimą jungimąsi viešojoje erdvėje pasirodė vasario 18-ąją.

Vasario 24-ąją įvyko abiejų partijų prezidiumų ir tarybų posėdžiai, per kuriuos pritarta jungimuisi.

Partijų jungtuves numatoma baigti balandį. Tuomet planuojamas jungiamasis partijų kongresas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.