Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.14 10:38

Savaitgalį neišvengsime lietaus

LRT RADIJAS, LRT.lt 2016.04.14 10:38

Nors savaitgalį ir bus gana šilta – šils iki 18 laipsnių, tačiau viską gadins iš šalies nesitraukiantis lietus. Tiesa, tam tikrų prošvaisčių bus penktadienį – anot sinoptiko Vytauto Sakalausko, tądien ne tik nurims vėjas, bet ir turėtume išvengti kritulių. 

Anot sinoptiko, dabar orus šalyje lemia lietų atnešęs pietinis žemo atmosferos slėgio sūkurys, kuris pamažu tolsta nuo Lietuvos.

Nors jo įtaka mažėja, tačiau ketvirtadienį dar daug kur bus debesuota, lietinga, o oro temperatūra sieks vos 6–11 laipsnius šilumos. Be to, įsismagins ir vėjas – gūsiai sieks iki 15–18 m/s. Tiesa, Lietuvos pietvakariuose orai bus ne tokie niūrūs: pasitaikys ir pragiedrulių, šils iki 11–13 laipsnių, o gūsingas vėjas vakarop nurims.

Penktadienį orus lems aukštesnio atmosferos slėgio sūkurys, tad kritulių nenumatoma, tačiau dieną nebus šilta – vos 9–14 laipsniai šilumos.

Šeštadienį, anot sinoptiko, vėl daug kur trumpai palis, tačiau oro temperatūra bus kiek aukštesnė – 10–15 laipsnių šilumos.

Sekmadienį, nors ir lis, o oro temperatūra išliks panaši – 10–14 laipsniai šilumos, tačiau geresnių naujienų gali sulaukti gyvenantys pietiniuose rajonuose – čia oras gali įšilti ir iki 18 laipsnių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi