Lietuvoje

2016.04.14 08:59

Klaipėdoje – stambaus kalibro aviacinė bomba

LRT.lt2016.04.14 08:59

Klaipėdoje, šalia pastato Salomėjos Nėries gatvėje, trečiadienį rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Klaipėdos mieste dislokuoti Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo skyriaus išminuotojai, atlikę pirminę pavojingo objekto žvalgybą, nustatė, kad surastas daiktas yra stambaus kalibro aviacinė bomba, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Aviacinė bomba rasta statybų aikštelėje, ją aptiko vietos darbininkai ir apie surastą įtartiną daiktą informavo policiją. Atvykę į įvykio vietą Klaipėdos miesto policijos pareigūnai patvirtino, kad surastas daiktas gali būti stambaus kalibro sprogmuo, todėl buvo įvestas planas skydas ir informacija perduota Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono (JVIB) išminuotojams.

Pasak išminavimo specialistų sprogmuo yra stipriai paveiktas korozijos bei sunku įvertinti jo sprogdiklių būklę, todėl iš Kaune dislokuoto Inžinerijos bataliono aktyvuoti papildomi pajėgumai.

Dėl tamsaus paros meto aviacinės bombos neutralizavimo operacija atidėta ir pradėta vykdyti nuo ketvirtadienio ryto. 

Populiariausi

Ramūnas Karbauskis

Lietuvoje

2020.10.20 10:10

Karbauskis: tokios karantino sistemos, kokia veikė pavasarį, niekas neįves spręs dėl ilgesnių mokinių atostogų, bet ką reikės daryti tėvams – neaišku; atnaujinta 10.28

9
Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis TS-LKD rinkimų štabas

Lietuvoje

2020.10.20 10:53

Šimonytė: Vyriausybės laikysena dėl COVID-19 kelia nerimą buvusi ministrė kitų metų biudžete mato finansinio avantiūrizmo