Naujienų srautas

Lietuvoje2013.03.11 10:58

Savaitės orai: pavasariu nekvepės, karaliaus žiema

DELFI.lt 2013.03.11 10:58

Šią savaitę pavasariu dar tikrai nepakvips. Savaitės pradžioje sugrįš žiema su visais savo atributais: šalčiu ir sniegu. Vėliau darbuosis tik šaltis.

Šią savaitę pavasariu dar tikrai nepakvips. Savaitės pradžioje sugrįš žiema su visais savo atributais: šalčiu ir sniegu. Vėliau darbuosis tik šaltis.

Šią šventinę dieną dangus bus apniukęs, protarpiais galimas sniegas. Pūs rytų krypties vėjas. Kaune įdienojus šals iki 4 laipsnių šalčio, bus debesuota. Vilniuje debesys barstys nedideles snaiges, termometrai rodys nuo 5 iki 4 laipsnių šalčio.

Šiauliuose taip pat bus debesuota, šals iki 4 laipsnių šalčio. Pajūryje smarkiau pūs vėjas, termometro stulpelis sieks 5 laipsnius šalčio.

Antradienį orai nesikeis, debesys ir šaltis išliks. Pasnigs dar daugiau.

Kaune, nakties ir ryto metu, šals iki 9–8 laipsnių šalčio, negausiai snigs. Dienos metu termometro stulpelis pakils iki 4 laipsnių šalčio.

Vilniuje negausus sniegas kris visą parą. Naktį ir ryte bus apie 7, dieną apie 4 laipsnius šalčio.

Šiauliuose, nakties ir ryto metu, atvės iki 14–13 laipsnių šalčio. Diena bus saulėta, šals iki minus 4 laipsnių.

Pajūryje kritulių nenumatoma, čia vyraus gana saulėti orai. Naktį ir ryte termometrų stulpeliai nusileis iki 9–8 laipsnių šalčio, o dieną bus 5–4 laipsniai šalčio.

Trečiadienį sniego tikimybė bus mažesnė. Pūs rytų, pietryčių vėjas. Kaune, naktį ir ryte, termometrų stulpeliai leisis iki 10–9 laipsnių šalčio, dieną bus minus 4 laipsniai. Kiaurą parą danguje kabos debesys.

Vilniuje, nakties ir ryto metu, šaltis spustels iki 12–11 laipsnių šalčio, numatomas nedidelis debesuotumas. Įdienojus vyraus minus 4 laipsnių šaltukas, apsiniauks dar labiau.

Šiauliuose dangumi plauks nedideli debesys. Naktį ir ryte temperatūra sieks 14–12 laipsnių šalčio. Dienos metu bus apie 3 laipsnius šalčio.

Pajūryje numatomas nedidelis debesuotumas. Naktį ir ryte atšals iki minus 7–6 laipsnių, dieną – iki 3 laipsnių šalčio.

Ketvirtadienį dangumi toliau plauks dideli debesys. Pūs rytų, šiaurės rytų vėjas.

Kaune bus gausiai debesuota, be kritulių. Naktį ir ryte šals iki 10–9 laipsnių šalčio, dieną bus apie 5 laipsnius šalčio.

Vilniuje naktį ir ryte temperatūra nukris iki minus 8 laipsnių, įdienojus bus 3 laipsniai šalčio, vakarop galimas sniegas.

Šiauliuose dangus bus gana giedras. Nakties ir ryto metu atvės iki 12–11 laipsnių šalčio, dieną bus minus 4 laipsniai.

Pajūryje naktį ir ryte, bus apie 8–7 laipsnius šalčio, giedra. Dieną saulę slėps negausūs debesys, vyraus 4–3 laipsnių šaltukas.

Penktadienį sustiprės šiaurės krypties vėjas, dangus išsigiedrins. Kaune, naktį ir ryte, bus apie 9–8 laipsnius šalčio, dienos metu apie minus 4 laipsnius.

Vilniuje naktį kris snaigės, šals iki minus 5, auštant iki minus 7 laipsnių. Dieną debesuotumas bus nedidelis, termometrai fiksuos 3 laipsnius šalčio.

Šiauliuose, naktį ir ryte, spustels 11–10 laipsnių šaltis. Diena bus apniukusi, vyraus minus 4 laipsnių šaltukas. Pajūryje itin sustiprės vėjas. Nakties ir ryto dangus bus giedras, šals iki 7–6 laipsnių šalčio. Diena apsiniauks, galimas ir sniegas, šals iki 2 laipsnių šalčio.

Remiantis gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį dangus ir vėl apniuks, sekmadienį galimas sniegas. Šaltukas ne tik kad nesitrauks, bet dar ir sustiprės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi