Lietuvoje

2016.04.11 08:50

Prezidentė ir premjeras susitarė dėl S. Skvernelio

ELTA2016.04.11 08:50

Su Algirdu Butkevičiumi susitikusi prezidentė Dalia Grybauskaitė susitarė, kad premjeras artimiausiu metu teiks naują vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio atstatydinimo teikimą ir pasiūlys kitą kandidatą į šias pareigas.  

„Prezidentė su ministru pirmininku aptarė situaciją dėl vidaus reikalų ministro. Sutarta, kad ministras pirmininkas artimiausiu metu padarys naują teikimą dėl S. Skvernelio atleidimo iš vidaus reikalų ministro pareigų ir naujos kandidatūros skyrimo į šias pareigas“, – apie pirmadienį įvykusios susitikimo rezultatą Eltą informavo Prezidentūros spaudos tarnyba.

A. Butkevičius S. Skvernelį siūlė atstatydinti jį laikinai pavaduojant kitam ministrų kabineto nariui tol, kol bus rastas nuolatinis vidaus reikalų ministras. Penktadienį premjeras taip pat teigė norįs sulaukti dar bent vienos kandidatūros į ministrus iš Tvarkos ir teisingumo partijos.
 
S. Skvernelį delegavę „tvarkiečiai“ ministrą nusprendė atšaukti po to, kai šis pranešė, jog 2016 m. Seimo rinkimuose dalyvaus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Populiariausi

Biologijos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.09 12:55

Biologijos egzaminą laikė irkluotojas, būsimi kibernetinio saugumo, medicinos specialistai, kai kas – tik dėl tėvų biologijos mokytojos pateikė egzamino užduočių atsakymus; atnaujinta 16.15

12