Lietuvoje

2013.03.11 09:26

Lietuvoje eismo sąlygas sunkina plikledis ir pustymas

LRT.lt2013.03.11 09:26

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija, šalyje kelių dangos yra padengtos sniego sluoksniu, kai kur susidaręs plikledis, todėl vairuoti reikia itin atsargiai.

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija, šalyje kelių dangos yra padengtos sniego sluoksniu, kai kur susidaręs plikledis, todėl vairuoti reikia itin atsargiai.

Pirmoje nakties pusėje snigo pietinėje šalies dalyje. Antroje nakties pusėje ir šiuo metu sninga pietų Lietuvoje bei Vilniaus, Tauragės ir Kauno apskrityse. Alytaus ir Marijampolės apskrityse pusto pažeme.

Marijampolės apskrityje vietomis ant kelių dangų susiformavo plikledis. Pietų ir vidurio Lietuvoje bei Vilniaus ir Tauragės apskrityse magistralinių ir krašto kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu, pietinėje šalies dalyje vietomis susidarė sniego liežuviai.  

Likusioje šalies dalyje magistralinių ir krašto kelių dangos daugiausia sausos.

Rajoninių kelių dangos padengtos prispausto arba puraus sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios.

Magistraliniai ir krašto keliai valomi ir barstomi Vilniaus bei Marijampolės apskrityse, Kauno ir Tauragės apskrityse – tik barstomi.

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis ir plikledis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną vietomis, daugiausia pietiniuose rajonuose, pasnigs. Kai kur formuosis plikledis. Aukščiausia temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio.

Apsemtame krašto kelio Šilutė–Rusnė ruože vandens lygis nuslūgo ir gylis yra 6 cm. Eismas leidžiamas, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Populiariausi

Saulius Skvernelis

Lietuvoje

2020.10.30 09:49

Skvernelis pasipiktino kritika: jei būtume nesiruošę, užsikrėtusiuosius skaičiuotume gal jau dešimtimis tūkstančių konservatoriai sako kvietimo kalbėtis apie pandemiją negavę; atnaujinta 10.21

6