Lietuvoje

2021.01.27 10:55

Jauniausia COVID-19 praėjusios paros auka užgeso Kauno klinikose, pirminiais NVSC duomenimis, asmuo neturėjo gretutinių ligų

atnaujinta 11.30
Radvilė Rumšienė, LRT.lt2021.01.27 10:55

Kauno klinikose užgeso dar vieno jauno žmogaus, sirgusio COVID-19, gyvybė. Pirminiais duomenimis, žmogus gretutinių ligų neturėjo.

Trečiadienį pranešta apie dar vieną tragiškai pasibaigusią jauno žmogaus kovą su COVID-19. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Austina Vžesniauskaitė patvirtino, kad Kauno klinikose mirė COVID-19 sirgęs žmogus, priklausęs 30–39 metų amžiaus grupei.

Kauno klinikų atstovė Karolina Račkauskienė taip pat pavirtino šį faktą, tačiau nuo platesnio komentaro ligoninė susilaiko.

„Galime tik patvirtinti faktą, jog pacientas mirė pas mus, tačiau daugiau suteikti informacijos negalime, nes neturime artimųjų sutikimo“, – teigė K. Račkauskienė

NVSC atstovės A. Vžesniauskaitės teigimu, kai pacientui sausio 14 d. buvo patvirtinta COVID-19 liga, NVSC atstovai bandė su juo susisiekti, tačiau to padaryti nepavyko.

Taip, anot pašnekovės, nutiko todėl, kad ligonis dėl prastos sveikatos būklės jau buvo patekęs į Marijampolės ligoninę. Pirminiais duomenimis, jaunas žmogus gretutinių ligų neturėjo.

Marijampolės ligoninės atstovė Aistė Visockienė teigė, kad prieš kurį laiką ligoninėje iš tiesų būta jauno COVID-19 sirgusio paciento, tačiau dėl sunkios būklės jis po paros buvo pervežtas tolimesniam gydymui į Kauną. Tiesa, ligoninė neturi informacijos, ar sausio 26 d. miręs žmogus – tas pats asmuo.

LRT.lt primena, kad praėjusią savaitę Respublikinėje Šiaulių ligoninėje mirė tai pačiai amžiaus grupei priklausęs asmuo. Jam COVID-19 liga buvo diagnozuota gruodžio 14 d.

„Pacientas buvo 35 paras gulėjęs reanimacijoje, intubuotas jau buvo 35 paras. Nebuvo praktiškai jokio atsako į gydymą. Nežiūrint visko, nepavyko išsaugoti jo gyvybės“, – tuomet situaciją apibūdino ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

Populiariausi

Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.03.05 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: plečiasi židiniai darželiuose, įmonėse ir futbolo klube

434 atvejai, mirė 5 žmonės; atnaujinta 11.10
6
Rugsėjo 1-oji

Lietuvoje

2021.03.05 12:48

Pradinukų sugrįžtuves į klases ketinančios skelbti Plungės meras: baubas nėra toks didelis, kokį jį piešia

ministerija iki antradienio vakaro laukia mokyklų, kurios nori atverti duris, apsisprendimo