Lietuvoje

2016.04.08 15:08

STT pareiškė įtarimus Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriui

ELTA2016.04.08 15:08

Zarasai Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Zarasų rajono savivaldybėje. Penktadienį pareikšti įtarimai Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriui Ramūnui Keršiui. Jis įtariamas sukčiavimu, piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, dokumentų suklastojimu.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad vienoje įmonėje, kuri pagal viešųjų pirkimų sutartį su Zarasų rajono savivaldybe remontavo savivaldybei priklausančius automobilius, buvo remontuojami ir asmeniniai administracijos direktoriaus automobiliai. Remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktais duomenimis, įtariama, kad galimai už administracijos direktoriui priklausančių automobilių remontą buvo sumokėta Zarasų rajono savivaldybės administracijos lėšomis. Siekiant nuslėpti nusikalstamas veikas, pasitelkus kai kuriuos savivaldybės administracijos tarnautojus galimai buvo klastojami dokumentai juose nurodant, kad neva remontuoti savivaldybės automobiliai.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.