Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.07 11:50

Ilgametis TS-LKD narys pereina į R. Karbauskio stovyklą

Konservatorius Egidijus Vareikis artėjančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus kartu su Ramūno Karbauskio vadovaujama Valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Tai DELFI patvirtino pats E. Vareikis, pridurdamas, kad naujoji Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vadovybė formuoja naują komandą ir jis supranta į ją natūraliai nepatenkantis.

„Tėvynės sąjungoje pasikeitė vadovybė, ji formuoja komandą iš naujo, aš toje komandoje turbūt nepritapsiu. Aš, kaip politikas, manau, kad Valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra ta organizacija, kurios vertybes aš galiu deklaruoti. Jokių kompromisų su savo vertybėmis nedarau“, – sakė E. Vareikis.

Neoficialiais duomenimis, E. Vareikis gali kandidatuoti Trakų-Vievio apygardoje, tačiau pats politikas apygardos pasirinkimo nepatvirtino. Lietuvoje yra įtvirtinta mišri rinkimų sistema, kai 71 kandidatas išrenkamas vienmandatėje apygardoje ir 70 pagal partijų sąrašus.

E. Vareikis DELFI sakė stabdantis narystę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijoje, tačiau kol kas neplanuojantis tapti valstiečių žaliųjų nariu, nors ateityje tokios galimybės neatmetė.

E. Vareikis patyrė ne vieną išbandymą kovodamas su potraukiu alkoholiui, tačiau pastaruoju metu atsitiesė. Politikas sako, kad valstiečių žaliųjų propaguojamos blaivybės ir tautiškumo idėjos jam labai priimtinos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi