Lietuvoje

2016.04.07 12:34

Premjeras patvirtino, kad paskelbtos kandidatų į ministrus pavardės – teisingos

ELTA2016.04.07 12:34

Viešojoje erdvėje minimos galimų kandidatų į vidaus reikalų ministro postą pavardės yra teisingos, tai ketvirtadienį žurnalistams patvirtino premjeras Algirdas Butkevičius.

„Kažkas jau paskelbė tas pavardes, negaliu meluoti, tikrai yra teisingos“, – ketvirtadienį atsakinėdamas į žurnalistų klausimus, sakė A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas taip pat teigė, kad tas kandidatūras svarstys, kai bus atleistas dabartinis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

„Žinote, aš tik tada pradėsiu svarstyti tas kandidatūras, kada dabartinis vidaus reikalų ministras bus atleistas“, – teigė premjeras.

Žiniasklaidos duomenimis, „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis Rolandas Paksas pateikė premjerui ūkio viceministro Gedimino Onaičio, advokato Juozo Gaudučio ir dabartinio viceministro socialdemokrato Elvino Jankevičiaus kandidatūras.

Prezidentė dar nepasirašė dekreto, kuriuo iš vidaus reikalų ministro pareigų būtų atleistas S. Skvernelis. Jis atstatydinamas po to, kai pranešė, kad Seimo rinkimuose dalyvaus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.