Lietuvoje

2016.04.07 10:08

Įvardinti kandidatai į vidaus reikalų ministro postą

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt, DELFI.lt2016.04.07 10:08

LRT TV naujienų tarnybos žiniomis, kandidatai į vidaus reikalų ministro postą yra buvęs STT vadovas, o dabar advokatas Juozas Gaudutis, ūkio viceministras Gediminas Onaitis ir vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius.

Juozas Gaudutis buvo pasamdytas advokatu partijos „Tvarka ir teisingumas“, kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) 2014 metų pabaigoje pradėjo didelės apimties tyrimą prieš partiją dėl prekybos poveikiu.

Be to, J. Gaudutis per Rolando Pakso prezidentinę apkaltą gynė šios istorijos herojų, artimą nušalintojo prezidento R. Pakso draugą ir verslo partnerį Algirdą Drakšą.

Gediminas Onaitis yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys. Jam 32-eji.

Elvinas Jankevičius yra socialdemokratų partijos narys. Delfi.lt iš partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovų sužinojo, kad  E. Jankevičiaus į ministrus norėtų premjeras A. Butkevičius ir esą net siūlo, kad viceministras galėtų stabdyti narystę socialdemokratų partijoje.

Bet kai kurie politikai teigia, kad viceministras dar nepatyręs šioms pareigoms ir geriausia būtų, jeigu vidaus reikalų ministrą iki rinkimų pavaduotų kuris nors kitas Vyriausybės narys: pavyzdžiui, ūkio ministras Evaldas Gustas, kuris „nėra labai apsikrovęs“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.