Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.05 00:24

Santykių specialistas: „antra puselė“ ir lengva meilė – mitas

Džiaugsmo mokytoju prisistatantis psichologas Darius Ražauskas paskaitas skaito ir užsienyje, mat, jo teigimu, tarpusavio santykių problemos – visur panašios, nes tai užkoduota prigimtyje.   

„Vyrai ir moterys, žiūrint psichologiškai, nelabai turi ką bendro. Moteris mato daugiau spalvų, jos matymo kampas platesnis, uoslė aštresnė, intuicija veikia kitaip. Moters baltoji smegenų masė yra 9,5 karto didesnė ir jos daugiau. Vyro pilkoji smegenų masė 6,5 karto didesnė ir jos daugiau. Skirtumai smegenyse – milžiniški. Ne dydis, kuris maždaug toks pat, o tai, kas dedasi viduje. Pilkosios masės, atsakingos už schemas ir mąstymą, logiką, vyrai turi daug daugiau, bet tai nereiškia, kad jie geresni mokslininkai ar mąstytojai, tai tiesiog atsiliepia santykiams“, – aiškina D. Ražauskas. 

Itin tarp jaunų žmonių paklausus D. Ražauskas savo paskaitose suburia tūkstančius ir tikina, kad porų santykių nestabilumas – gluminantis. 

Darniems santykiams, jo teigimu, reikia ne tik išminties, bet ir kūrybos. 

Kaip vyrams „užsitarnauti“ moterų palankumą? Kaip moterims susigaudyti, ką galvoja vyrai, kai jie tyli?

Santykių psichologijos paslaptys ir receptas, kuris gerokai sumažins bet kokių nesutarimų, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Stilius“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi