Lietuvoje

2016.04.04 12:09

Savaitės orų prognozė: bus ir lietaus, ir vasariškos šilumos

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.04.04 12:09

Sinoptikė Alva Nagelytė LRT RADIJUI žada, kad ši savaitė prasidės šiltais orais ir pavasaris jau drąsiai žengs į Lietuvą. 

Pirmadienį lietaus nenumatoma, bus truputį mažiau debesuota, palyginus sekmadieniu. Įdienojus temperatūra sieks 15–17 laipsnių šilumos. Tačiau pajūryje bus vėsiau – apie 12–13 laipsnių, Kuršių nerijoje – apie 11 laipsnių šilumos.

Antradienį sinoptikė prognozuoja, kad vėl padaugės debesų, bet šilumos jie nesumenkins ir gausaus lietaus neatneš. Tiesa, kai kur šalyje gali silpnai pakrapnoti. Naktį temperatūra nukris iki 3–8 laipsnių šilumos. Trečiadienio dieną skirtingose šalies dalyse bus dideli temperatūrų skirtumai dėl vėsesnio vakarų vėjo. Antradienio naktį lietaus nenumatoma, temperatūra – iki 9 laipsnių. Trečiadienio dieną pajūryje šiluma sieks tik 10–13 laipsnių, rytiniuose rajonuose – iki 19 laipsnių šilumos.

Antra savaitės pusė bus kitokia. Po trečiadienį iškritusio lietaus ketvirtadienis bus sausesnis, šils iki 16 didžiojoje Lietuvos dalyje, o pajūryje – iki 13 laipsnių. Tačiau sinoptikė įspėjo, kad penktadienį ir savaitgalį bus lietinga, pajūryje temperatūra kils iki 10 laipsnių, kituose regionuose bus šiek tiek šilčiau. Savaitgalį tikimasi, kad šiluma vėl grįš, bet Vakarų Lietuvoje išliks gana vėsu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.