Lietuvoje

2016.04.02 14:48

Reide įkliuvęs neblaivus vyras – aukštas VSAT pareigūnas

Aiškėja, kad šeštadienio rytą neblaivus prie vairo per policijos reidą įkliuvęs vyras eina aukštas pareigas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje. Policija vyrą sustabdė ne uniformuotą ir ne tarnybos metu.

Automobilį „Nissan Note“ vairavęs vyriškis šeštadienio rytą Vilniuje buvo sustabdytas per sostinės kelių policijos reidą Žaliųjų Ežerų g. Paprašytas papūsti į alkotesterį vyriškis pripūtė 0,66 prom.

Dėl šio incidento vyras atrodė labai susikrimtęs. Jis neslėpė, kad prie taurelės pasėdėjo penktadienio vakarą. Tačiau jau šeštadienio rytą manė, kad gali toliau vairuoti: „Jaučiuosi gerai.“

Vyriškiui surašius protokolą, prie mašinos vairo sėdo ir toliau vairavo kartu važiavusi jo blaivi ir vairuotojo pažymėjimą turinti žmona.

Po pietų paaiškėjo, kad vienintelis per reidą šeštadienio rytą neblaivus prie vairo įkliuvęs vyras eina aukštas pareigas Valstybės sienos apsaugos tarnyboje. Lrytas.lt VSAT atstovai jau patvirtino, kad įkliuvęs vyriškis yra VSAT Vilniaus rinktinės Sienos kontrolės skyriaus viršininkas Darius Sveikata.

Policijai jis įkliuvo ne tarnybos metu ir neuniformuotas. Pareigūnų jis klausė, kaip jam būtų galima pačiam dar kartą pasitikrinti blaivumą. Paklaustas, ar važiuos duoti kraujo, vyras sakė kol kas neapsisprendęs, kaip elgtis toliau, tačiau su policininkais dėl alkoholio matuoklio rodmenų jis nesiginčijo, bendravo mandagiai.

Dabar jam ne tik gresia nemaža bauda, bet ir vairuotojo pažymėjimo praradimas. Nemalonumų pareigūnas greičiausiai sulauks ir savo darbovietėje.