Lietuvoje

2021.01.14 15:44

Neregėtas įžūlumas: Ignalinos rajono šeima buvo įtikinta vykti į COVID-19 punktą, o vagys tuo metu apšvarino namus

LRT.lt2021.01.14 15:44

Utenos apskrities policijos pareigūnai praneša apie dar negirdėtą nusikaltėlių įžūlumą – vienai Ignalinos rajono šeimai nuvykus į COVID-19 testavimo punktą buvo apvogti namai.

Tiesa, visa situacija nustebino net visko mačiusius pareigūnus.

Sausio 12 dieną Ignalinos rajono gyventojui paskambino vyriškis, kuris telefonu prisistatęs Utenos mobilaus COVID-19 patikros punkto darbuotoju, informavo, kad jo šeima turėjo tiesioginį kontaktą su sergančiu COVID-19 asmeniu, todėl jam ir jo šeimos nariams reikia atlikti COVID-19 testus.

Vyriškis pasakė, kad šeimos nariai sausio 13 d. nuo 12 val. iki 12 val. 30 min. yra užregistruoti COVID-19 testui ir turi atvykti į mobilų COVID-19 patikros punktą esantį Utenoje.

Sausio 13 d. ryte, tos pačios šeimos moteris paskambino tuo pačiu telefono numeriu tariamam Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojui norėdama pasitikslinti, kodėl testas jos šeimai negali būti atliekamas Ignalinoje. Vyriškis nesutriko ir paaiškino, kad dėl antrosios sergamumo bangos Ignalinos rajone nėra laisvų vietų ir testo reikėtų laukti keletą dienų.

Kaip teigia pareigūnai, kurie atlieka tyrimą, vyriškio atsakymas buvo įtikinamas ir šeima suplanuotu laiku išvyko į Uteną.

Apie 10 val. 30 min. tariamas Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojas dar kartą paskambino ir pasitikslino ar šeima tikrai išvyko į Uteną atlikti testų.

Atvykusi į mobilų COVID-19 patikros punktą Utenoje šeima sužinojo, kad jie nėra registruoti testui.

Vyrui kilo pagrįstų įtarimų ir šeima nedelsdama skubėjo namo.

Įtarimai pasitvirtino, šeima grįžusi namo pastebėjo, kad buvo patekta į namo vidų ir iš namų pavogti auksiniai papuošalai. Padaryta 1280 eurų žala.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str., 2 d. (vagystė).

‼️POLICIJA PERSPĖJA‼️ Ignalinos rajono šeimai vietoj COVID-19 testų – apvogti namai. ☑️ 2021 m. sausio mėn. 12 d....

Posted by Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas on 2021 m. sausio 14 d., ketvirtadienis

Populiariausi