Lietuvoje

2021.01.13 16:38

Šimonytė: kaip pamokyti neteisėtai pasinaudojusius vakcina nuo COVID-19 – tolimesnių diskusijų klausimas

Gytis Pankūnas, LRT.lt2021.01.13 16:38

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė tikina, kad šiuo metu klausimas apie tai, ar asmenims, kurie galimai neteisėtai pasinaudojo galimybe būti paskiepyti nuo COVID-19, gali būti suteikta teisė į antrąjį skiepą, yra ne pats svarbiausias.

„Dėl antros vakcinos tiems žmonėms, kurie neteisėtai pasinaudojo galimybe į vakciną, tikrai manau, kad čia yra tolimesnių diskusijų klausimas, kaip tuos žmones pamokyti. Nemanau, kad tai yra pats svarbiausias klausimas dabar“, – trečiadienį žurnalistams Vyriausybėje sakė I. Šimonytė.

Ji neatmetė, kad šis klausimas galėtų būti pradėtas spręsti, kai prasidės antrasis vakcinavimo ratas, o šis galėtų būti pradėtas galbūt po savaitės.

„Apie antrą vakcinavimą mes dar kol kas nekalbame. Jau gal po savaitės ateis laikas, kai pradėsime antru ratu sukti tuos žmones, kurie pasiskiepijo pačioje pradžioje“, – teigė premjerė.

LRT.lt primena, kad paaiškėjus, jog Žalgirio klinikose bei Šilalės rajono ligoninėje nuo koronaviruso galėjo būti paskiepyti asmenys, dar neturintys tokios teisės, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys nusprendė įpareigoti savivaldybių administracijų vadovus kontroliuoti skiepijimą joms pavaldžiose įstaigose ir tirti įtariamus pažeidimus. Taip pat keičiama ir griežtinama prioritetinių grupių sąrašų sudarymo tvarka.

Populiariausi