Lietuvoje

2016.03.29 21:01

„Brussels Airlines“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Briuselį

BNS 2016.03.29 21:01

Belgijos oro bendrovė „Brussels Airlines“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į praėjusią savaitę teroro aktą patyrusį Briuselio (Zaventemo) oro uostą.

Bendrovės Lietuvos oro uostai Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė BNS pranešė, jog „Brussels Airlines“ lėktuvas Vilniuje turėtų nusileisti trečiadienio pavakarę ir vėliau grįš atgal į Briuselį.

Praėjusią savaitę šis skrydis laikinai buvo perkeltas į Belgijos Liego (Lježo) oro uostą, kuris yra apie 70 kilometrų nuo Briuselio. Tačiau vieną dieną – trečiadienį – bendrovė visai neskraidino į Briuselį.

Kita iš Vilniaus į Briuselio oro uostą skraidinusi bendrovė – Latvijos „Air Baltic“ – praėjusį ketvirtadienį taip pat buvo atšaukusi skrydį, o dėl pasikeitusio tvarkaraščio nuo šios savaitės ji iš viso neskraidina iš Vilniaus į Briuselį.

Briuselio (Zaventemo) oro uostas buvo uždarytas nuo kovo 22 dienos, kai jame buvo susprogdintos dvi bombos. Šiuo metu oro uostą svarstoma atidaryti iš dalies, tačiau kol kas nėra tikslios datos.