Naujienų srautas

Lietuvoje2016.03.28 13:54

Antradienį paaiškės S. Skvernelio likimas

ELTA 2016.03.28 13:54

Antradienį turėtų paaiškėti, ar poste lieka partijos „Tvarka ir teisingumas“ deleguotas vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, kuris pasirinko kitą politinę kryptį.

S. Skvernelis iš einamų pareigų pradėtas klibinti po to, kai praėjusią savaitę paskelbė apie planus dalyvauti rinkimuose su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), nors į šią partiją stoti neketina.

„Tvarkiečių“ lyderis Rolandas Paksas teigia, kad S. Skverneliui būtų „sąžininga ir padoru“ trauktis iš pareigų, nes į jas ministrą delegavo „Tvarka ir teisingumas“. Kad su LVŽS Seimo rinkimuose ketinantis dalyvauti vidaus reikalų ministras S. Skvernelis turi būti pakeistas kitu „tvarkiečių“ deleguotu ministru, mano ir Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis. P. Gražulis yra sakęs, kad antradienį „tvarkiečiai“ svarstys kandidatūras į vidaus reikalų ministro postą.

Pats S. Skvernelis teigia, kad atsistatydins tik sulaukęs premjero priekaištų dėl nevykdomos vyriausybės programos, savo atstatydinimo nedramatizuoja. Tuo tarpu premjeras Algirdas Butkevičius nemato kliūčių S. Skverneliui toliau dirbti jo vadovaujamoje vyriausybėje ir tikina, kad rasti naują vidaus reikalų ministrą būtų sudėtinga.

Ar ministras pirmininkas pasieks kompromisą su „Tvarkos ir teisingumo“ partija, paaiškės per antradienį įvyksiantį A. Butkevičiaus, R. Pakso ir S. Skvernelio susitikimą.

S. Skvernelis Vidaus reikalų ministerijai vadovauja nuo 2014 metų rudens.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi