Lietuvoje

2016.03.25 12:38

R. Valatka palieka „Veidą“

DELFI.lt, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.03.25 12:38

Iš žurnalo „Veidas“ vyriausiojo redaktoriaus pareigų traukiasi Rimvydas Valatka. Apie tai jis penktadienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje, paaiškinęs, kad „neįmanoma išleisti žurnalo be pinigų“.

„Gėriuosi savo paskutiniu redaguotu žurnalo „Veidas“ numeriu. Kad ir koks kritiškas būčiau, visai neblogas tas mano žurnalas buvo. Akcininkai patenkino mano prašymą atleisti iš darbo. Priežastis? Esu įsitikinęs, kad neįmanoma išleisti žurnalo be pinigų.

„Veidas“ jau daug metų bando neigti šį ekonomikos dėsnį. Mano galva, ES šalyje nedera praktika, kai darbuotojai po du mėnesius negauna ir taip menko atlyginimo. Kai žurnalas nuolat skolingas autoriams, tiekėjams ir spaustuvei. Tai ne man. „Veidas“ iki šiol ėjo tik todėl, kad vis dar turi puikių žurnalistų. Idealistų. Bet net idealistams reikia valgyti, mokėti už butą. Visiems skolinga žiniasklaidos priemonė – labai pažeidžiama. O jei dar jos nebereikia ir skaitytojams, kurie nebalsuoja euru už žurnalą? Žodžiu, toks Didysis penktadienis. Simboliška“, – paskelbė R. Valatka.

Gėriuosi savo paskutiniu redaguotu žurnalo "Veidas" numeriu. Kad ir koks kritiškas būčiau, visai neblogas tas mano ž...

Posted by Rimvydas Valatka on 2016 m. kovo 25 d.

„Vedui“ R. Valatka vadovavo nuo 2015 m. vasaros.

Tuo metu Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis sako, kad kol kas nėra priimtas sprendimas dėl Rimvydo Valatkos dalyvavimo Seimo rinkimuose.

Tačiau, pasak E. Masiulio, kvietimas kandidatuoti jam galioja.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.