Lietuvoje

2016.03.22 21:31

S. Skvernelis Seimo rinkimuose dalyvaus su „valstiečiais”

Birutė Vyšniauskaitė, LRT.lt2016.03.22 21:31

„Esu visiškai tikras, kad vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis nedalyvaus rinkimuose su mumis. Mane pasiekė žinios, kad jis rinkimuose dalyvaus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, kad partijos sąraše bus įrašytas pirmu numeriu“, – portalui LRT.lt atskleidė Seimo vicepirmininkas socialdemokratas Algirdas Sysas.

Pasak jo, S. Skverneliui socialdemokratai yra siūlę savo sąraše ir antrą, ir tryliktą vietas, tačiau jis aiškaus atsakymo nedavė.

„Ir aš esu girdėjęs“, – šyptelėjo ministras, reaguodamas į pastebėjimą, jog politiniuose kuluaruose girdėti kalbos apie jo dalyvavimą Seimo rinkimuose su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).

Pasak A. Syso, jį taip pat pasiekę žinios, jog LVŽS vadovybė sutiko, kad S. Skvernelis kartu atsivestų nemenką būrį buvusių kolegų policininkų, kurie irgi dalyvautų rinkimuose.

„Jis su mumis kalbasi ne mažiau nei su kitomis partijomis. Bet reikėtų gerbti ministro poziciją ir palaukti, kol jis pats praneš, su kuo dalyvaus rinkimuose.  Manau, labai greitai apie tai sužinosime. Aš nesu įgaliotas kalbėti už ministrą“, – tiesaus atsakymo dėl S. Skvernelio dalyvavimo rinkimuose su LVŽS vengė jos lyderis Ramūnas Karbauskis.

Tačiau jis neneigė, kad neseniai buvo susitikęs su S. Skverneliu. Pokalbis esą vyko apie gyvenimo ir politikų vertybes, o ne apie vietą partijos rinkimų sąraše ar kokius nors postus ateityje.

„S. Skvernelis – ne tas žmogus, su kuriuo derėtų kalbėtis apie postus. Jam svarbiau – gyvenimo vertybės. Ir žmonės pagaliau tai pastebėjo ir įvertino. Apskritai šiandien daugeliui žmonių Lietuvoje kur kas svarbiau – gyvenimo vertybės ir atlikti politikų darbai, o ne skambūs pareiškimai ar skandalai“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Jis taip pat teigė manąs, jog pastaruoju metu išryškėjo aiški takoskyra tarp tų politikų, kurie savo veikloje vadovaujasi tam tikromis vertybėmis, ir tų, kurie tik kalba, kas ką padarė ar nepadarė.

„Esu tikras, jog politika be vertybių nebeturi jokios ateities. Pagaliau mums visiems derėtų susirūpinti – koks yra Lietuvos tikslas ar siekis? Manau, kad niekas iš dabartinių šalies vadovų neatsakytų į šį klausimą. Tai gal  mums visiems reikėtų dėl to susitarti?” – svarstė R. Karbauskis.

Populiariausi