Lietuvoje

2016.03.18 21:34

B. Vanagas paneigė kalbas apie posūkį į politiką

ELTA 2016.03.18 21:34

Pasirodžius pranešimams apie galimą Benedikto Vanago sukimą į politiką, greičiausias Dakaro ralio lietuvis socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje informavo, jog artėjančiuose Seimo rinkimuose dalyvauti neplanuoja. Vienas įtakingiausių Lietuvos sportininkų savo ateities nesieja ir su jokia politine partija.

„Pastaraisiais metais, artėjant rinkimams, pasigirsta kalbos apie mano ėjimą į politiką. Noriu išsklaidyti bet kokias abejones – neplanuoju dalyvauti Seimo rinkimuose. Bandymų diskutuoti šia tema, natūralu, padaugėja. Gyvenime nesu gavęs pasiūlymų tik iš kelių nedidelių politinių partijų. Natūralu, jog partijos nori prisitraukti žymių veidų, tačiau aš manau, jog svarbiau turėti aiškų stuburą ir kryptingai siekti rezultato“, – žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją komentavo „General Financing team Pitlane“ komandos pilotas.

Kalbos dėl galimo kandidatavimo į Seimą sportininkui kelia šypseną. Jo nuomone, yra daug svarbesnių ir įdomesnių temų, nei jo sukimas į politiką.

„Dažnai girdžiu, kad politikai kalti dėl dabartinės situacijos šalyje. Mano manymu, kiekvienas mūsų dalyvauja kuriant valstybę. Reikalai turėtų pasitaisyti, kai pradėsime gyventi principu „duodame daugiau nei gauname“, o kalbant apie politikus, mūsų pareiga reikalauti iš jų išmintingų sprendimų ir atsakomybės“, – mintimis dalijasi keturis Dakaro ralius iš tiek pat bandymų įveikęs Lietuvos lenktynininkas.